Мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 107 "Денисов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 17 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 6214 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 107 "Денисов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6101 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2929287,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 634652,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5867,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6901,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2281867,0 мың теңге;
2) шығындар – 2929319,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 28579,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 41359,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 12780,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -28611,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28611,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттерді 32,5 мың теңге сомасында қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 31,4 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1,1 мың теңге сомасында.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрайымы
Н. Таран
Денисов аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы
Н. Таран
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ С. Ф. Рахметова
2016 жылғы "1" наурыз
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 наурыздағы
№ 17 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 107 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 18 декабря 2015 года № 107 "О бюджете Денисовского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 1 марта 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2016 года № 6214
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 18 декабря 2015 года № 107 "О бюджете Денисовского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6101, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2929287,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 634652,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5867,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6901,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2281867,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2929319,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28579,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41359,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12780,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28611,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28611,5 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 32,5 тысячи тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 31,4 тысяча тенге;
в областной бюджет в сумме 1,1 тысяча тенге.".
Приложение 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата
Н. Таран
Исполняющая обязанности
секретаря Денисовского
районного маслихата
Н. Таран
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата Денисовского района"
_______________ Рахметова С.Ф.
"1" марта 2016 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 марта 2016 года № 17
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 декабря 2015 года № 107
Бюджет Денисовского района на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д о х о д ы