Мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 107 "Денисов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 10 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 сәуірде № 6264 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 107 "Денисов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6101 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2929373,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 634652,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5867,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6901,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2281953,1 мың теңге;
2) шығындар – 2970765,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 28579,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 41359,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 12780,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69970,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69970,9 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы К. Досмұхамедов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ С. Ф. Рахметова
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 сәуірдегі
№ 10 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 107 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2015 года № 107 "О бюджете Денисовского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 апреля 2016 года № 6264
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 18 декабря 2015 года № 107 "О бюджете Денисовского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6101, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Наше время") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2929373,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 634652,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5867,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6901,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2281953,1 тысячи тенге;
2) затраты – 2970765,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28579,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41359,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12780,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -69970,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69970,9 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата К. Досмухамедов
Секретарь Денисовского
районного маслихата А. Мурзабаев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата Денисовского района"
_______________________ Рахметова С.Ф.
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 апреля 2016 года № 10
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 декабря 2015 года № 107
Бюджет Денисовского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

10049,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16207,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9956,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11157,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
318,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
97189,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
21228,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16946,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1371,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15575,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4282,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4282,0
2
Әлеуметтiк көмек
51659,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51659,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
5351,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1284,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15112,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
785,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
26337,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2790,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24302,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24216,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20344,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3472,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
86,1
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

10049,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16207,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9956,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11157,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
318,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
97189,1
1
Социальное обеспечение
21228,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16946,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1371,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15575,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4282,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4282,0
2
Социальная помощь
51659,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51659,0
002
Программа занятости
5351,0
006
Оказание жилищной помощи
1284,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15112,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
785,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26337,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2790,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24302,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24216,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20344,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3472,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
86,1
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы