Мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 107 "Денисов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2016 жылғы 24 қазандағы № 48 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 қарашада № 6690 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106,109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 107 "Денисов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6101 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 909 158,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 578 036,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 500,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 051,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 328 571,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 950 550,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15 853,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 28 633,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 12 780,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 57 245,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 245,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы мынадай мазмұндағы 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізу;
9) цифрлық білім инфрақұрылымын жасау;
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
9) қайта басылым кестеге сәйкес оқулықтарды жыл сайын кешенді сатып алуды іске асыру.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы В. Наконечный
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
_________________ Ж. М. Жалғаспаев
Мәслихаттың
2016 жылғы 24 қазандағы
№ 48 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 107 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 18 декабря 2015 года № 107 "О районном бюджете Денисовского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 24 октября 2016 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 ноября 2016 года № 6690
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 18 декабря 2015 года № 107 "О бюджете Денисовского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6101, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 909 158,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 578 036,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 051,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2 328 571,5 тысяча тенге;
2) затраты – 2 950 550,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 853,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 633,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 780,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 57 245,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 245,4 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения дополнить подпунктами 8), 9) следующего содержания:
"8) внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
9) создание цифровой образовательной инфраструктуры.";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) осуществление поэтапного ежегодного закупа учебников в соответствии с графиком переиздания.".
Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата В. Наконечный
Секретарь Денисовского
районного маслихата А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Отдел
экономики и финансов акимата
Денисовского района"
_______________ Жалгаспаев Ж. М.
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 октября 2016 года № 48
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 декабря 2015 года № 107
Бюджет Денисовского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы