Мәслихаттың 2015 жылғы 27 мамырдағы № 224 "Жангелдин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекетттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 261 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 наурызда № 6232 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 17.05.2016 № 24 шешімімен (қабылданған кезінен бастап күшіне енеді).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 27 мамырдағы № 224 "Жангелдин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекетттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5683 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 шілдеде "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Ережедегі, 21-тармақтың 11) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы Т. Мырзагалиев
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы С. Нургазин

О внесении изменения в решение маслихата от 27 мая 2015 года № 224 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарата Джангельдинского районного маслихата"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15 марта 2016 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 марта 2016 года № 6232. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 17 мая 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 17.05.2016 № 24 (вступает в силу с момента принятия).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 мая 2015 года № 224 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарата Джангельдинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5683, опубликовано 7 июня 2015 года в газете "Біздің Торгай") следующее изменение:
в Положении, утвержденном указанным решением, исключить подпункт 11) пункта 21.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Джангельдинского
районного маслихата Т. Мырзагалиев
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин