2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № 63 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 шілдеде № 6529 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған Жангелдин ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі А. Кенжегарин
Әкімдіктің
2016 жылғы 10 маусымдағы
№ 63 қаулысына 1-қосымша
2016 жылға арналған Жангелдин ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік - аумақтық орналасуы (елді мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын-орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Толық күндік
Жарты күндік
бөбекжай тобы
Мектепке дейінгі шағын- орталық
1
Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Балбөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қарасу ауылы
-
25
-

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 10 июня 2016 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июля 2016 года № 6529
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Джангельдинского района на 2016 год согласно приложениям 1, 2.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района А. Кенжегарин
Приложение 1
к постановлению акимата
от 10 июня 2016 года № 63
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Джангельдинского района на 2016 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельная группа
Дошкольные мини- центры
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балбөбек" отдел образования Жангельдинского района
село Карасу
-
25
-