Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқіра ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 56 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 тамызда № 6598 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Авангард" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3255321,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1508326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6574 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 8116 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1732305,2 мың теңге;
2) шығындар – 3291060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1152717 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1153226 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 509 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1198455,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1198455,8 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 0,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
5-тармақта 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) "Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балапан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратын күрделі жөндеуге – 19584 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде ауылдарда, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалада инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты ағымдағы жөндеуге, абаттандыруға – 8294 мың теңге.";
9) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Г. Баймухамбетова
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 тамыздағы
№ 56 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 393 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12 августа 2016 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 августа 2016 года № 6598
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6115, опубликовано 21 января 2016 года в газете "Авангард") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 3255321,2 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1508326 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6574 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8116 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1732305,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3291060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1152717 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1153226 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 509 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1198455,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1198455,8 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов в сумме 0,1 тысяч тенге.";
в пункте 5 подпункт 5) изложить в новой редакции:
"5) 19584 тысячи тенге – на капитальный ремонт здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Балапан" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района";
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) 8294 тысячи тенге – на текущий ремонт инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, сельских округах, городе районного значения в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020.";
подпункт 9) исключить;
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
Секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
____________ Г. Баймухамбетова
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 августа 2016 года № 56
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 393
Бюджет Житикаринского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. Доходы