2016 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидиялар алуға арналған тізіміне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 243 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 қазанда № 6679 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидасының 10-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 болып тіркелген) сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылға арналған ауыл шаруашылығы басым дақылдарының субсидияланатын әр түрі бойынша басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерін тiзiмге қосу үшін ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 2 қыркүйектен бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Қ. Ғабдулин
Әкімдіктің
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 243 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидиялар алуға арналған тiзiмiне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Субсидиялар алуға арналған тiзiмiне қосу үшін өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1
Жаздық жұмсақ бидай
Күздік бидай
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
2
Жаздық қатты бидай
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
3
Сұлы
Арпа
Тары
Қарақұмық
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
4
Күздік қара бидай
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
5
Бұршақ
Нұт
Жасымық
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
6
Күнбағыс
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
7
Рапс
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
8
Зығыр
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
9
Мақсары
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
10
Картоп
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
11
Көкөнiстер
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
12
Бақша дақылдары
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
13
Сүрлемдік жүгері мен күнбағыс
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
14
Сүрлемдік жүгері
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
15
Жемшөптік дақылдар, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін
16
Шабындық және (немесе) жайылымдық алқаптарды шөп егіп жаңарту және (немесе түпкілікті жақсарту) үшін бірінші, екінші және үшінші жылдары өсіп жатқан көп жылдық шөптер
2 қыркүйектен бастап 15 қыркүйекке дейін

Об определении сроков представления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 29 сентября 2016 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 октября 2016 года № 6679. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11094), акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие со 2 сентября 2016 года.
Аким района К. Габдулин
Приложение
к постановлению акимата
от 29 сентября 2016 года
№ 243
Сроки представления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
Наименование приоритетных
сельскохозяйственных культур
Сроки представления заявки на включение в список получателей субсидий
1
Яровая мягкая пшеница
Озимая пшеница
с 2 сентября по 15 сентября
2
Яровая твердая пшеница
с 2 сентября по 15 сентября
3
Овес
Ячмень
Просо
Гречиха
с 2 сентября по 15 сентября
4
Озимая рожь
с 2 сентября по 15 сентября
5
Горох
Нут
Чечевица
с 2 сентября по 15 сентября
6
Подсолнечник
с 2 сентября по 15 сентября
7
Рапс
с 2 сентября по 15 сентября
8
Лен
с 2 сентября по 15 сентября
9
Сафлор
с 2 сентября по 15 сентября
10
Картофель
с 2 сентября по 15 сентября
11
Овощи
с 2 сентября по 15 сентября
12
Бахчевые культуры
с 2 сентября по 15 сентября
13
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 2 сентября по 15 сентября
14
Кукуруза на силос
с 2 сентября по 15 сентября
15
Кормовые культуры, в том числе многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
с 2 сентября по 15 сентября
16
Многолетние травы первого, второго и третьего годов жизни, посеянные для залужения (или коренного улучшения) сенокосных угодий и (или) пастбищных угодий
с 2 сентября по 15 сентября