Мәслихаттың 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 231 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 101 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қаңтарда № 6817 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2019 жылғы 7 маусымдағы № 411 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 07.06.2019 № 411 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 231 "Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4760 тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін Есенкөл ауылдық округі ауылдарының тұрғындары өкілдерінің кандидатураларын Қарабалық аудандық мәслихаты бекіткен сандық құрамға сәйкес бөлек жиынның қатысушылары ұсынады.
Жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін тұрғындары өкілдерінің саны тең өкілдік ету қағидаты негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төртінші сессия төрағасы С. Лысоченко
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарабалық ауданы Есенкөл
ауылдық округінің әкімі
___________________ А. Сағынбек
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 101 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 29 сәуірдегі
№ 231 шешіміне қосымша
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамы
Елді мекеннің атауы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округінің ауыл тұрғындары өкілдерінің саны (адам)
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округінің Лесное ауылының тұрғындары үшін
30
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округінің Славян ауылының тұрғындары үшін
10

О внесении изменения в решение маслихата от 29 апреля 2014 года № 231 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22 декабря 2016 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 января 2017 года № 6817. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 7 июня 2019 года № 411
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 07.06.2019 № 411 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карабалыкского районного маслихата от 29 апреля 2014 года № 231 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4760, опубликовано 29 мая 2014 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Кандидатуры представителей жителей сел Есенкольского сельского округа для участия в сходе местного сообщества выдвигаются участниками раздельного схода в соответствии с количественным составом, утвержденным Карабалыкским районным маслихатом.
Количество представителей жителей для участия в сходе местного сообщества определяется на основе принципа равного представительства.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель четвертой сессии С. Лысоченко
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есенкольского сельского
округа Карабалыкского района
_____________ А. Сагынбек
Приложение
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 101
Приложение
к решению маслихата
от 29 апреля 2014 года № 231
Количественный состав представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области
Наименование населенного пункта
Количество представителей жителей сел Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области (человек)
Для жителей села Лесное Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области
30
Для жителей села Славянка Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области
10