2009 жылғы 20 ақпандағы № 1 "Қарабалық ауылдық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қазанда № 6674 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, Қостанай облыстық мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 38 шешіміне және "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" бірлескен Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6547 болып тіркелген) сәйкес, Қарабалық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарабалық ауылдық округі елді мекендердің құрама бөліктеріне атауларын беру туралы" Қарабалық ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 20 ақпандағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-104 тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымда "Айна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
4-тармақ алып тасталсын, 1-тармақ келесі мазмұнда 12), 13) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) Хуторская көшесі;
13) Зеленая көшесі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Велин

О внесении изменения и дополнений в решение от 20 февраля 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Карабалыкского сельского округа"
Решение акима Карабалыкского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 28 сентября 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 октября 2016 года № 6674
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным решением Костанайского областного маслихата от 27 июня 2016 года № 38 и постановлением акимата Костанайской области от 27 июня 2016 года № 4 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6547), аким Карабалыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Карабалыкского сельского округа от 20 февраля 2009 года № 1 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Карабалыкского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-104, опубликовано 11 июня 2009 года в газете "Айна") следующее изменение и дополнения:
в приложении указанного решения:
пункт 4 исключить, пункт 1 дополнить подпунктами 12), 13) следующего содержания:
"12) улица Хуторская;
13) улица Зеленая.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
М. Велин