Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 332 "Қарасу ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 11 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 сәуірде № 6267 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 332 "Қарасу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6113 тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3052455,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 786042,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20611,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9982,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2235820,0 мың теңге;
2) шығындар – 3062561,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 22568,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 34997,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 12429,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -32674,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32674,2 мың теңге.";
4-тармағының 2) тармақшасы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы М. Носаченко
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қазиев
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндет атқарушысы
_________________ А. Қазиев
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 сәуірдегі
№ 11 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 332 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 332 "О районном бюджете Карасуского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 апреля 2016 года № 6267
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 332 "О районном бюджете Карасуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6113, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3052455,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 786042,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 20611,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9982,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2235820,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3062561,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22568,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34997,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12429,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -32674,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32674,2 тысячи тенге.";
подпункт 2) пункта 4 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М. Носаченко
Секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ А. Казиев
Приложение
к решению маслихата
от 1 апреля 2016 года № 11
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 332
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы