Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 332 "Қарасу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 27 қазандағы № 60 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 қарашада № 6691 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 332 "Қарасу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6113 тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 954 680,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 733 109,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 520,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9 671,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 203 380,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 052 531,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 21 478,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 33 907,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 12 429,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 119 329,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 119 329,3 мың теңге.";
3-тармақ мынадай мазмұндағы 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу;";
"8) 2016 жылға арналған сандық жалпы білім беру беретін инфрақұрылым құру;";
7- тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшасымен толықтырылсын:
"4) оқулықтарды қайта шығару кестесіне сәйкес, оқулықтарды кезең-кезеңмен жыл сайынғы сатып алуды жүзеге асыру;";
8- тармақ алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қазиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндет атқарушысы
_________________ А. Қазиев
Мәслихаттың
2016 жылғы 27 қазандағы
№ 60 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 332 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 332 "О районном бюджете Карасуского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 27 октября 2016 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 ноября 2016 года № 6691
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 332 "О районном бюджете Карасуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6113, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 954 680,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 733 109,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 520,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 671,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 2 203 380,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3 052 531,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 478,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 907,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 429,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119 329,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119 329,3 тысячи тенге.";
пункт 3 дополнить подпунктами 7), 8) следующего содержания:
"7) внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу;";
"8) создание цифровой общеобразовательной инфраструктуры на 2016 год";";
пункт 7 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) осуществление поэтапного ежегодного закупа учебников в соответствии с графиком переиздания учебников;";
пункт 8 исключить;
приложения 1, 2, 4 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь Карасуского
районного маслихата С. Казиев
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ А. Казиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 октября 2016 года № 60
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 332
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

6146,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5789,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5789,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
23548,9
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9051,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9051,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14497,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7471,7
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6820,4
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
205,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104215,0
1
Ауыл шаруашылығы
45296,5
453
Ауданның (облыстық бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11599,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11599,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
33697,5
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11559,5
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
800,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1638,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
19700,0
6
Жер қатынастары
13720,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13720,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13611,5
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
109,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
45198,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45198,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
45198,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6264,3
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6264,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6264,3
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

6146,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5789,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5789,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
23548,9
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9051,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9051,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14497,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7471,7
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6820,4
006
Капитальные расходы государственного органа
205,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104215,0
1
Сельское хозяйство
45296,5
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11599,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11599,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
33697,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11559,5
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
800,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1638,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
19700,0
6
Земельные отношения
13720,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13720,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13611,5
007
Капитальные расходы государственного органа
109,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
45198,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45198,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
45198,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6264,3
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6264,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6264,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)