Мәслихаттың 2014 жылғы 28 қарашадағы № 272 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 29 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 маусымда № 6490 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 22 мамырдағы № 127 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 22.05.2024 № 127 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 28 қарашадағы № 272 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5241 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін "Меңдіқара ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) тағайындайды.
Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қостанай облысы бойынша филиалы - "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің Меңдіқара аудандық бөліміне (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) немесе www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталына (бұдан әрі - портал) балама негізде өтініш береді және "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 5 сәуірдегі № 319 бұйрығымен бекітілген, "Тұрғын үй көмегін тағайындау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды үсынады." (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11015 тіркелген);
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап, сондай-ақ порталға өтініш берген кезде ұсынады-қүнтізбелік 10 (он) күн.".

О внесении изменений в решение маслихата от 28 ноября 2014 года № 272 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 3 июня 2016 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июня 2016 года № 6490. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 мая 2024 года № 127
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22.05.2024 № 127 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 28 ноября 2014 года № 272 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5241, опубликовано 8 января 2015 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Жилищная помощь оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Мендыкаринского района" (далее – уполномоченный орган).
Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) (далее - услугополучатель) обращается в отдел Мендыкаринского района Департамента "Центр обслуживания населения" - филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Костанайской области (далее – Государственная корпорация) либо на веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее –портал) на альтернативной основе с заявлением и представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства." (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11015);
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Уполномоченный орган представляет результат оказания жилищной помощи с момента сдачи пакета документов в Государственную корпорацию, а также при обращении на портал – 10 (десять) календарных дней.".

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П. Лебедев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Арықов
"Меңдіқара ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ В. Гребенюк
2016 жылғы 3 маусым
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджет жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Айсенова
2016 жылғы 3 маусым

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии П. Лебедев
Секретарь
районного маслихата
К. Арыков
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
Мендыкаринского района"
_____________________ В. Гребенюк
3 июня 2016 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского района"
__________________ Г. Айсенова
3 июня 2016 года