Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 357 "Науырзым ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 29 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 маусымда № 6455 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 357 "Науырзым ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6097 тіркелген, 2016 жылғы 4 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Науырзым ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 1492220,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 128199,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1087,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 23,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1362911,8 мың теңге;
2) шығындар – 1539940,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3977,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 6927,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2950,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -51696,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 51696,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 6363,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2950,0 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48283,8 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Ахметжан
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Әбенова
"Науырзым ауданының
экономика, қаржы және
кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дехтярева
2016 жылғы 3 маусым
Мәслихаттың
2016 жылғы 3 маусымдағы
№ 29 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 357 шешіміне 1-қосымша
Науырзым ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 357 "О районном бюджете Наурзумского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 3 июня 2016 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2016 года № 6455
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 357 "О районном бюджете Наурзумского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6097, опубликовано 4 января 2016 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1492220,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 128199,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1087,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1362911,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1539940,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3977,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6927,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2950,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -51696,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51696,8 тысячи тенге:
поступление займов – 6363,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2950,0 тысячи тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 48283,8 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Ахметжан
Секретарь районного маслихата Г. Абенова
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики,
финансов и предпринимательства
Наурзумского района"
_______________ Н. Дехтярева
3 июня 2016 года
Приложение
к решению маслихата
от 3 июня 2016 года № 29
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 357
Бюджет Наурзумского района на 2016 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы