Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 47 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қазанда № 6658 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 мамырдағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 21.05.2018 № 190 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексі 19-1-бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Г. Әбенова
"Науырзым ауданының тұрғын
үй–коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлiгi және автомобиль
жолдары бөлiмi" мемлекеттік
мекемесінің басшысының м.а.
___________________ Г. Гринь
2016 жылғы 28 қыркүйек
Мәслихаттың
2016 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 47 шешіміне қосымша
Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
р/с
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 28 сентября 2016 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 октября 2016 года № 6658. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 21 мая 2018 года № 190
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 21.05.2018 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
Г. Абенова
И. о руководителя государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Наурзумского района"
_____________________ Г. Гринь
28 сентября 2016 года
Приложение
к решению маслихата
от 28 сентября 2016 года № 47
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району
№ п/п
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая величина коммунальных отходов м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель