Аудан әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 4 "Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 мамырда № 6314 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 16.11.2018 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Респубикасы Заңының 33-бабына сәйкес, аудандық сайлау комиссиясымен келісім бойынша ШЕШТІМ:
1. Сарыкөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 4 "Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4531 тіркелген, 2014 жылғы 3 сәуірде "Пресс-Экспресс" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
№№ 667, 668, 669, 670, 671, 672 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шешімнің орындалуына бақылау жасау "Сарыкөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Э. Күзенбаев
Сарыкөл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
________________ А. Апареев
Әкімнің
2016 жылғы 4 сәуірдегі
№ 2 шешіміне қосымша
Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелері
№ 667 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Павших Борцов жұп жағы 2-78, Абай тақ жағы 1-69, жұп жағы 2-66, Тәуелсіздік тақ жағы 1-41, жұп жағы 2-50, Пушкин тақ жағы 1-39, жұп жағы 2-24, Набережная тақ жағы 1-23, жұп жағы 2-28, Озерная тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-26, Советская жұп жағы 28-58, Первомайская тақ жағы 27-51, жұп жағы 42-60, Миронов тақ жағы 35-59, жұп жағы 12-52, Жамбыл тақ жағы 1-47, жұп жағы 2-50, Комаров тақ жағы 1-27, жұп жағы 2-26, Амангелді тақ жағы 7-25, жұп жағы 8-20 көшелері.
№ 668 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима района от 26 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района"
Решение акима Сарыкольского района Костанайской области от 4 апреля 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2016 года № 6314. Утратило силу решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 16.11.2018 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сарыкольского района от 26 марта 2014 года №4 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4531, опубликовано 3 апреля 2014 года в газете "Пресс-Экспресс") следующие изменения:
Избирательные участки №№ 667, 668, 669, 670, 671, 672 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на руководителя аппарата государственного учреждения "Аппарат акима Сарыкольского района".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Э. Кузенбаев
Председатель Сарыкольской районной
Территориальной избирательной комиссии
________________ А. Апареев
Приложение
к решению акима
от 4 апреля 2016 года
№ 2
Избирательные участки на территории Сарыкольского района
Избирательный участок № 667
В границах поселка Сарыколь: улицы Павших Борцов четная сторона 2-78, Абая нечетная сторона 1-69, четная сторона 2-66, Тәуелсіздік нечетная сторона 1-41, четная сторона 2-50, Пушкина нечетная сторона 1-39, четная сторона 2-24, Набережная нечетная сторона 1-23, четная сторона 2-28, Озерная нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-26, Советская четная сторона 28-58, Первомайская нечетная сторона 27-51, четная сторона 42-60, Миронова нечетная сторона № 35-59, четная сторона 12-52, Джамбула нечетная сторона 1-47, четная сторона 2-50, Комарова нечетная сторона 1-27, четная сторона 2-26, Амангельды нечетная сторона 7-25, четная сторона 8-20.
Избирательный участок № 668

Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Павших Борцов тақ жағы 61-101, Комсомольская тақ жағы 63, 69, 71, 75-79, 85-93, жұп жағы 54-90, Мир тақ жағы 1, 5-29, жұп жағы 2-48, Чапаев тақ жағы 29-59 жұп жағы 24-54, Толстой тақ жағы 19-73, жұп жағы 24-46, Больничная тақ жағы 1-7, жұп жағы 2-6, Лесная тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-16, Советская жұп жағы 2, 6-26, тақ жағы 1-7, Меңдеке Батыр тақ жағы 1, 5-43, жұп жағы 2-38, Партизанская тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-24, Медицинская тақ жағы 1-9, жұп жағы 2-12, Айтбай батыр тақ жағы 3-21, жұп жағы 2-18, Тәтіқара жырау Октября тақ жағы 1-29, жұп жағы 2-34, Бауман тақ жағы 1-21, жұп жағы 2-22, Әлібек Батыр жұп жағы 2-42 көшелері.
№ 669 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Павших Борцов жұп жағы 80-136, Абай тақ жағы 71-129, жұп жағы 68-120, Тәуелсіздік тақ жағы 43-97, жұп жағы 52-104, Пушкин тақ жағы 41-81, 67-83, Советская тақ жағы 9-41, Беда тақ жағы 1-41, жұп жағы 2-48, Меңдеке Батыр тақ жағы 37-77, жұп жағы 34-76, Партизанская тақ жағы 21-35, жұп жағы 26-56, Айтбай батыр тақ жағы 23-53, жұп жағы 24-48, Тәтіқара жырау Октября тақ жағы 31-47, жұп жағы 36-64, Әлібек Батыр жұп жағы 44-66 көшелері.
№ 670 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Пушкин жұп жағы 26-88, Набережная тақ жағы 25-91, жұп жағы 30-102, Озерная тақ жағы 21-85, жұп жағы 28-82, Миронов тақ жағы 61-73, Первомайская тақ жағы 53-69, жұп жағы 62-80, Советская тақ жағы 43-67, жұп жағы 60-74, Беда тақ жағы 43-51, жұп жағы 52-70, Меңдеке Батыр тақ жағы 81-89, жұп жағы 78-86, Партизанская тақ жағы 7-49, жұп жағы 58-72, Айтбай тақ жағы 55-69, жұп жағы 50-64, Тәтіқара жырау Октября тақ жағы 49-63, жұп жағы 66-80, Әлібек Батыр жұп жағы 68-80 көшелері.
№ 671 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Абай тақ жағы 131-207, Павших Борцов тақ жағы 105-221, жұп жағы 138-226, Комсомольская тақ жағы 95-155, жұп жағы 92-164, Мир тақ жағы 31-53, жұп жағы 50-70, Чапаев тақ жағы 61-67, жұп жағы 56-70, Әлібек Батыр тақ жағы 1-39, Орджоникидзе тақ жағы 1-21, жұп жағы 2-16, Астана тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-28, Чехов тақ жағы 1-15, жұп жағы 2-12, Шевченко тақ жағы 1-17, жұп жағы 2-14, Октябрьская тақ жағы 1-11, жұп жағы 2-18, Садовая тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-10, Дорожная тақ жағы 1-5, жұп жағы 2-8, Матросов тақ жағы 1-19, жұп жағы 2-22, Мәметова тақ жағы 1-3, жұп жағы 2, 4, Горький тақ жағы 1,3, жұп жағы 4, 6 көшелері.
№ 672 сайлау учаскесі
Сарыкөл кентінің шекараларында: көшелері Абай жұп жағы 122-220, Тәуелсіздік тақ жағы 97-147, жұп жағы 106-126, Пушкин тақ жағы 83-117, жұп жағы 90- 116, Набережная тақ жағы 93-131, жұп жағы 104-154, Озерная тақ жағы 87- 105, жұп жағы 84-108, Әлібек Батыр тақ жағы 47-67, Орджоникидзе тақ жағы 23-49, жұп жағы 18-46, Астана тақ жағы 13-33, жұп жағы 30-66, Чехов тақ жағы 17-33, жұп жағы 14-36, Шевченко тақ жағы 19-49, жұп жағы 16-38, Октябрьская тақ жағы 13-35, Садовая жұп жағы 12-18, Алтынсарин тақ жағы 1-15, жұп жағы 32-40 көшелері.

В границах поселка Сарыколь: улицы Павших-Борцов нечетная сторона 61-101, Комсомольская нечетная сторона 63, 69, 71, 75-79, 85-93, четная сторона 54-90, Мира нечетная сторона 1, 5-29, четная сторона 2-48, Чапаева нечетная сторона 29-59, четная сторона 24-54, Толстого нечетная сторона 19-73, четная сторона 24-46, Больничная нечетная сторона 1-7, четная сторона 2-6, Лесная нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-16, Советская четная сторона 2, 6-26, нечетная сторона 1-7, Мендеке Батыра нечетная сторона 1, 5-43, четная сторона 2-38, Партизанская нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-24, Медицинская нечетная сторона 1-9, четная сторона 2-12, Айтбай батыр нечетная сторона 3-21, четная сторона 2-18, Тәтіқара жырау нечетная сторона 1-29, четная сторона 2-34, Баумана нечетная сторона 1-21, четная сторона 2-22, Алибек-Батыра четная сторона 2-42.
Избирательный участок № 669
В границах поселка Сарыколь: улицы Павших Борцов четная сторона 80-136, Абая нечетная сторона 71-129, четная сторона 68-120, Тәуелсіздік нечетная сторона 43-97, четная сторона 52-104, Пушкина нечетная сторона 41-81, 67-83, Советская нечетная сторона 9-41, Беды нечетная сторона 1-41, четная сторона 2-48, Мендеке Батыра нечетная сторона 37-77, четная сторона 34-76, Партизанская нечетная сторона 21-35, четная сторона 26-56, Айтбай батыр нечетная сторона 23-53, четная сторона 24-48, Тәтіқара жырау нечетная сторона 31-47, четная сторона 36-64, Алибек Батыра четная сторона 44-66.
Избирательный участок № 670
В границах поселка Сарыколь: улицы Пушкина четная сторона 26-88, Набережная нечетная сторона 25-91, четная сторона 30-102, Озерная нечетная сторона 21-85, четная сторона 28-82, Миронова нечетная сторона 61-73, Первомайская нечетная сторона 53-69, четная сторона 62-80, Советская нечетная сторона 43-67, четная сторона 60-74, Беды нечетная сторона 43-51, четная сторона 52-70, Мендеке Батыра нечетная сторона 81-89, четная сторона 78-86, Партизанская нечетная сторона 7-49, четная сторона 58-72, Айтбай батыр нечетная сторона 55-69, четная сторона 50-64, Тәтіқара жырау нечетная сторона 49-63, четная сторона 66-80, Алибек Батыра четная сторона 68-80.
Избирательный участок № 671
В границах поселка Сарыколь: улицы Абая нечетная сторона 131-207, Павших Борцов нечетная сторона 105-221, четная сторона 138-226, Комсомольская нечетная сторона 95-155, четная сторона 92-164, Мира нечетная сторона 31-53, четная сторона 50-70, Чапаева нечетная сторона 61-67, четная сторона 56-70, Алибек Батыра нечетная сторона 1-39, Орджоникидзе нечетная сторона 1-21, четная сторона 2-16, Астана нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-28, Чехова нечетная сторона 1-15, четная сторона 2-12, Шевченко нечетная сторона 1-17, четная сторона 2-14, Октябрьская нечетная сторона 1-11, четная сторона 2-18, Садовая нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-10, Дорожная нечетная сторона 1-5, четная сторона 2-8, Матросова нечетная сторона 1-19, четная сторона 2-22, Маметовой нечетная сторона 1-3, четная сторона 2, 4, Горького нечетная сторона 1, 3, четная сторона 4, 6.
Избирательный участок № 672
В границах поселка Сарыколь: улицы Абая четная сторона 122-220, Тәуелсіздік нечетная сторона 97-147, четная сторона 106-126, Пушкина нечетная сторона 83-117, четная сторона 90-116, Набережная нечетная сторона 93-131, четная сторона 104-154, Озерная нечетная сторона 87-105, четная сторона 84-108, Алибек Батыра нечетная сторона 47-67, Орджоникидзе нечетная сторона 23-49, четная сторона 18-46, Астана нечетная сторона 13-33, четная сторона 30-66, Чехова нечетная сторона 17-33, четная сторона 14-36, Шевченко нечетная сторона 19-49, четная сторона 16-38, Октябрьская нечетная сторона 13-38, Садовая четная сторона 12-18, Алтынсарина нечетная сторона 1-15, четная сторона 32-40.