Мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 323 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2016 жылғы 6 маусымдағы № 35 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 маусымда № 6458 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 323 "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6105 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 630 462,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 554 596,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 052,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 930,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 066 884,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 668 206,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 29 925,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 47 722,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 17 797,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67 669,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 669,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы мына мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) "Тобыл" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорныныңдағы пар қазандықтарының күрделі жөндеуіне.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Таран ауданы жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 950,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы
Г. Тюлюбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ В. Ересько
6 маусым 2016 жыл
Мәслихаттың
2016 жылғы 6 маусымдағы
№ 35 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 323 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2015 года № 323 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 6 июня 2016 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2016 года № 6458
В соответствии со статьями статьями 104, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2015 года № 323 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6105, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Маяк") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 630 462,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 554 596,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 052,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 930,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 066 884,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 668 206,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 925,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47 722,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 797,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -67 669,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 669,4 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) капитальный ремонт паровых котлов государственного коммунального предприятия "Тобол".";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Тарановского района на 2016 год в сумме 950,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г. Тюлюбаева
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
________________ В. Ересько
6 июня 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 июня 2016 года № 35
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2015 года № 323
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы