Ұзынкөл ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 қазандағы № 6 "Ұзынкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 6 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда № 6477 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңы 23-бабына сәйкес Ұзынкөла уданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 қазандағы № 6 "Ұзынкөл ауданыныңа умағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6020 болып тіркелген, "Нұрлыжол" аудандық газетінде 2015 жылдың 10 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасында мемлекеттік тілдегі № 762 учаскесі шекараларында "Комсомольская көшесі" сөздерінен кейін "Комсомольский тұйық көшесі" сөздерімен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сарсембаев
Ұзынкөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының
төрағасы
_____________ Қ. Қайралапов

О внесении дополнения в решение акима Узункольского района от 19 октября 2015 года № 6 "Об образовании избирательных участков на территории Узункольского района"
Решение акима Узункольского района Костанайской области от 17 мая 2016 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 июня 2016 года № 6477
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" аким Узункольского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Узункольского района от 19 октября 2015 года №6 "Об образовании избирательных участков на территории Узункольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6020, опубликовано 10 декабря 2015 года в районной газете "Нұрлыжол") следующее дополнение:
в приложении к вышеуказанному решению на государственном языке границы участка № 762 после слов "Комсомольская көшесі" дополнить словами "Комсомольский тұйық көшесі";
текст на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Узункольского района.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Сарсембаев
Председатель Узункольской
районной территориальной
избирательной комиссии
____________ К. Кайралапов