Маслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 39 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 6582 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104, 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6102 тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2272604,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 436597,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2230,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 480,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1833297,2 мың теңге;
2) шығындар – 2304107,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10994,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 19089,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8095,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42497,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42497,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге 9037,0 мың теңге сомасында;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 2881,0 мың теңге сомасында;
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге 18740,0 мың теңге сомасында;
электрондық оқыту жүйесінің бағдарламасы аясында кең жолақты Интернетке төлеуге 208,0 мың теңге сомасында;
келісімшарт негізінде табысы аз азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету бойынша өңірлік пилоттық жобаларды іске асыруға 179,2 мың теңге сомасында;

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 373 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 11 августа 2016 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 августа 2016 года № 6582
В соответствии со статьями 104, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 373 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6102 опубликовано 6 января 2016 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2272604,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 436597,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 480,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1833297,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2304107,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10994,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19089,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8095,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42497,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
42497,7 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению в сумме 9037,0 тысяч тенге;
содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в сумме 2881,0 тысяча тенге;
дополнительное образование для детей и юношества по спорту в сумме 18740,0 тысяч тенге;
оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения в сумме 208,0 тысяч тенге;
на реализацию региональных пилотных проектов по оказанию социальной помощи малообеспеченным гражданам на контрактной основе в сумме 179,2 тысяч тенге;

"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде инфрақұрылымды, тұрғын үй - коммуналдық шаруашылықты ағымдағы және орташа жөндеуге, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалаларда көркейтуге 7615,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
6-ншы кезектен тыс сессиясының төрайымы В. Лазарева
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бараншина
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ У. Наурузбаева
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушысы
__________________ Г. Бобрешова
Мәслихаттың 2016 жылғы
11 тамыздағы № 39 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың 2015 жылғы
21 желтоқсандағы № 373
шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

на текущий и средний ремонты инфраструктуры, жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020" в сумме 7615,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель 6-ой внеочередной сессии В. Лазарева
Секретарь районного маслихата А. Бараншина
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
______________ У. Наурузбаева
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Узункольского района"
________________ Г. Бобрешова
Приложение
к решению маслихата
от 11 августа 2016 года № 39
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 373
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы