2016 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 200 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қазанда № 6666 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шарушылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл ауылшаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 тіркелді) Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыл шаруашылығы дақылдарының басым субсидияланатын әрбір түрі бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға ауданның шаруашылығы тауар өндірушілерін тізімге қосу үшін ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау ауыл шаруашылығы мәселелері бойынша аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 14 маусымнан туындаған қатынастарға таратылады.
Ұзынкөл ауданының әкiмi Қ. Сарсембаев
Әкімдігінің
2016 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 200 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша субсидиялар алуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері
№ қ/б
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі
Өтінімді ұсыну мерзімдері
1
2
3
1.
Жаздық жұмсақ бидай
Күздік бидай
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
2.
Жаздық қатты бидай
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
3.
Сұлы
Арпа
Тары
Қарақұмық
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
4.
Күздік қара бидай
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
5.
Бұршақ
Нұт
Жасымық
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
6.
Күнбағыс
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
7.
Рапс
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
8.
Зығыр
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
9.
Мақсары
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
10.
Картоп
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
11.
Көкөнiстер
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
12.
Бақша дақылдары
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
13.
Сүрлемдік жүгері мен күнбағыс
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
14.
Сүрлемдік жүгері
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
15.
Жемшөптік дақылдар, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін
16.
Шабындық және (немесе) жайылымдық алқаптарды шөп егіп жаңарту және (немесе түпкілікті жақсарту) үшін бірінші, екінші және үшінші жылдары өсіп жатқан көп жылдық шөптер
14 маусымнан 10 қыркүйекке дейін

Об определении сроков представления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 19 сентября 2016 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 октября 2016 года № 6666. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных Приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11094), акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей района на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по вопросам сельского хозяйства.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 14 июня 2016 года.
Аким Узункольского района К. Сарсембаев
Приложение к
постановлению акимата
от 19 сентября 2016 года
№ 200
Сроки предоставления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
№ п/п
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки
1
2
3
1.
Яровая мягкая пшеница
Озимая пшеница
с 14 июня по 10 сентября
2.
Яровая твердая пшеница
с 14 июня по 10 сентября
3.
Овес
Ячмень
Просо
Гречиха
с 14 июня по 10 сентября
4.
Озимая рожь
с 14 июня по 10 сентября
5.
Горох
Нут
Чечевица
с 14 июня по 10 сентября
6.
Подсолнечник
с 14 июня по 10 сентября
7.
Рапс
с 14 июня по 10 сентября
8.
Лен
с 14 июня по 10 сентября
9.
Сафлор
с 14 июня по 10 сентября
10.
Картофель
с 14 июня по 10 сентября
11.
Овощи
с 14 июня по 10 сентября
12.
Бахчевые культуры
с 14 июня по 10 сентября
13.
Кукуруза и подсолнечник на силос
с 14 июня по 10 сентября
14.
Кукуруза на силос
с 14 июня по 10 сентября
15.
Кормовые культуры, в том числе многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
с 14 июня по 10 сентября
16.
Многолетние травы первого, второго и третьего годов жизни, посеянные для залужения (или коренного улучшения) сенокосных угодий и (или) пастбищных угодий
с 14 июня по 10 сентября