Мәслихаттың 2016 жылғы 20 мамырдағы № 17 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы № 42 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 қарашада № 6705 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 тамыздағы № 400 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 19.08.2020 № 400 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 10 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 – бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 20 мамырдағы № 17 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6493 тіркелген, 2016 жылғы 13 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларына 1, 2 – қосымшалар осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
7- нші кезектен тыс
сессиясының төрайымы
В. Лазарева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің ішкі
саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушысы
_______________ С. Альмагамбетова
Мәслихаттың
2016 жылғы 14 қазандағы
№ 42 шешіміне 1-қосымша
Жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына
1-қосымша
Жиналыстар және митингiлер өткізу орындары
№ р/с
Жиналыстар және митингiлер өткізу орындары
1
Абай көшесі бойындағы "Тәуелсіздік" паркі
2
Б. Дощанов көшесі мен Ш. Валиханов көшелерінің қиылысындағы футбол алаңы
Мәслихаттың
2016 жылғы 14 қазандағы
№ 42 шешіміне 2-қосымша
Жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізуді
қосымша реттеу туралы
қағидаларына 2-қосымша
Шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу маршруттары
р/с
Шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу маршруттары
1
Ғ. Мүсірепов көшесі мен Ш. Валиханов көшелерінің қиылысынан Ғ. Мүсірепов көшесі мен Абылайхан атындағы көшелерінің қиылысына дейін. Ғ. Мүсірепов көшесі мен Абылайхан атындағы көшелерінің қиылысынан Ғ. Мүсірепов көшесі мен Абай көшелерінің қиылысына дейін. Ғ. Мүсірепов көшесі мен Абай көшелерінің қиылысынан "Тәуелсіздік" паркіне дейін.
2
Ғ. Мүсірепов көшесі мен Ш. Валиханов көшелерінің қиылысынан Б. Дощанов көшесі мен Ш. Валиханов көшелерінің қиылысына дейін. Б. Дощанов көшесі мен Ш. Валиханов көшелерінің қиылысынан футбол алаңына дейін.

О внесении изменений в решение маслихата от 20 мая 2016 года № 17 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 14 октября 2016 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 ноября 2016 года № 6705. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 августа 2020 года № 400
Сноска. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.08.2020 № 400 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 мая 2016 года № 17 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6493 опубликовано 13 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
приложения 1, 2 к Правилам о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстрации, утвержденных указанным решением, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель 7-ой
внеочередной сессии
В. Лазарева
Секретарь
районного маслихата
А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Исполняющая обязанности руководителя
государственного учреждения "Отдел
внутренней политики акимата
Узункольского района"
___________________ С. Альмагамбетова
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 октября 2016 года № 42
Приложение 1
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий
пикетов и демонстраций
пикетов и демонстраций
Места проведения собраний и митингов
п/п
Места проведения мирных собраний и митингов
1
Парк "Независимости" по улице Абая
2
Футбольное поле на пересечении улиц Б.Дощанова и Ч.Валиханова
Приложение 2
к решению маслихата
от 14 октября 2016 года № 42
Приложение 2
к Правилам о дополнительном
регламентировании проведения
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
Маршрут проведения шествий, пикетов и демонстраций
п/п
Маршрут проведения шествий, пикетов и демонстраций
1.
От перекрестка улиц Г. Мусрепова и Ч. Валиханова до перекрестка улиц Г. Мусрепова и имени Абылая хана. От перекрестка улиц Г. Мусрепова и имени Абылая хана до перекрестка улиц Г. Мусрепова и Абая. От перекрестка улиц Г. Мусрепова и Абая до парка "Независимости".
2.
От перекрестка улиц Г. Мусрепова и Ч. Валиханова до перекрестка улиц Б. Дощанова и Ч. Валиханова. От перекрестка улиц Б. Дощанова и Ч. Валиханова до футбольного поля.