Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 372 "Федоров ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 394 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 6209 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 372 "Федоров ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6104 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3124965,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 750607,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7645,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2364313,0 мың теңге;
2) шығындар – 3210852,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6679,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25452,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18773,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -92566,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92566,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде 2015 жылдың аяғына қалыптасқан бос қалдық есебінен "Атлет" стадионын ұстауға 4026,0 мың теңге сомасында шығыстар көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-2-тармағымен толықтырылсын:
"2-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шараларды өткізуге 500,0 мың теңге көзделсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-3-тармағымен толықтырылсын:
"2-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде "Федоров ауданының жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін ұстауға 4440,0 мың теңге сомасында шығыстар көзделсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О районном бюджете Федоровского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 1 марта 2016 года № 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2016 года № 6209
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О районном бюджете Федоровского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6104, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3124965,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 750607,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7645,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2364313,0 тысячи тенге;
2) затраты –3210852,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6679,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25452,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18773,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -92566,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 92566,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены расходы на содержание стадиона "Атлет" в сумме 4026,0 тысяч тенге, за счет свободного остатка сложившегося на конец 2015 года.";
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
"2-2. Предусмотреть в бюджете района на 2016 год 500,0 тысяч тенге на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера.";
дополнить указанное решение пунктом 2-3 следующего содержания:
"2-3. Предусмотреть в бюджете района на 2016 год расходы на содержание коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр Федоровского района" в сумме 4440,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-4-тармағымен толықтырылсын:
"2-4. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Баннов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратын күрделі жөндеуге 2016-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендердің дамуына бөлінген трансферттер есебінен 440094,0 мың теңге сомасында шығыстар көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Л. Финк
Аудандық мәслихаттың хатшысы
Б. Бекенов
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ В. Гринак

дополнить указанное решение пунктом пунктом 2-4 следующего содержания:
"2-4. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрены расходы за счет трансфертов на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2016-2017 годы из областного бюджета на капитальный ремонт здания коммунального государственного учреждения "Банновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района в сумме 440094,0 тысяч тенге.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Л. Финк
Секретарь районного маслихата
Б. Бекенов
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
и финансов Федоровского района"
______________ В. Гринак