Федоров ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 79 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 6780 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3227198,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 858683,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15648,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12750,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2340116,8 мың теңге;
2) шығындар – 3355122,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6752,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27227,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20475,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -134676,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 134676,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 29.11.2017 № 182 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 1883755,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. 2017 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 17000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Федоров ауданының 2017 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2017 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансфеттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер, аудандық маңызы бар қалалар арасында бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сессияның төрағасы Н. Пужанский
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Бекенов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________________ В. Гринак
22 желтоқсан 2016 жыл
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 1-қосымша
Федоров ауданының 2017 жылға арналған аудандық бюджеті

О районном бюджете Федоровского района на 2017-2019 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 22 декабря 2016 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 января 2017 года № 6780. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3227198,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 858683,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 15648,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12750,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2340116,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3355122,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6752,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27227,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20475,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 134676,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 134676,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 29.11.2017 № 182 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрено на 2017 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 1883755,0 тысяч тенге в бюджет района.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2017 год в сумме 17000,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акима поселка, села, сельского округа на 2017 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Федоровского района на 2017 год, согласно приложению 5.
7. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения на 2017 год, согласно приложению 6.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель IV сессии Н. Пужанский
Секретарь районного маслихата Б. Бекенов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
______________ В. Гринак
22 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 79
Районный бюджет Федоровского района на 2017 год