Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Павлодар облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 16/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 58/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 наурызда № 5013 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 146/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 26.05.2017 № 146/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Павлодар облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 16/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4305 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 ақпанда "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Павлодар облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
20-тармақтың 33) тармақшасы алынып тасталсын;
25-тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын.
2. "Павлодар облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.К. Әшімбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 29 января 2015 года № 16/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление ветеринарии Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 25 февраля 2016 года № 58/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 марта 2016 года № 5013. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 26 мая 2017 года № 146/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 26.05.2017 № 146/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 29 января 2015 года № 16/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление ветеринарии Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4305, опубликовано 21 февраля 2015 года в газетах "Звезда Прииртышья, "Сарыарқа самалы") следующие изменения:
в Положении о государственном учреждении "Управление ветеринарии Павлодарской области", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 20 подпункт 33) исключить;
в пункте 25 подпункт 6) исключить.
2. Государственному учреждению "Управление ветеринарии Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ашимбетова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев