Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" № 145/3 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 11 қазандағы № 310/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қазанда № 5255 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 5 мамырдағы № 117/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 05.05.2017 № 117/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 28 апреля 2016 года № 145/3 "Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий"
Постановление акимата Павлодарской области от 11 октября 2016 года № 310/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 октября 2016 года № 5255. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 5 мая 2017 года № 117/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 05.05.2017 № 117/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығымен бекітілген Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 сәуірдегі "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" № 145/3 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5138 болып тіркелді, 2016 жылғы 3 маусымда "Регион.kz" газетінде жарияланды) келесі толықтырулар енгізілсін:

В соответствии с Правилами субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 28 апреля 2016 года № 145/3 "Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5138, опубликовано 3 июня 2016 года в газете "Регион.KZ) следующие дополнения:

көрсетілген қаулының қосымшасын осы қаулының қосымшасына сәйкес 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95-жолдармен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

приложение к указанному постановлению дополнить строками 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование настоящего постановления в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.