Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 11/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 мамырда № 5104 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 15.03.2017 № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"8869339" деген сандар "9005656" деген сандармен ауыстырылсын;
"2724339" деген сандар "2860656" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8663339" деген сандар "8805351" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"209834" деген сандар "209835" деген сандармен ауыстырылсын;
"228270" деген сандар "228271" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-3834" деген сандар "-9530" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "3834" деген сандар "9530" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы Ғ. Әмірханова
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған II сессиясы)
2016 жылғы 14 сәуірдегі
№ 11/2 шешіміне
1-қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған LII сессиясы)
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 395/52 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
(енгізілген өзгерістерімен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 14 апреля 2016 года № 11/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 мая 2016 года № 5104. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 марта 2017 года № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15.03.2017 № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликованное 8 января 2016 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8869339" заменить цифрами "9005656";
цифры "2724339" заменить цифрами "2860656";
в подпункте 2) цифры "8663339" заменить цифрами "8805351";
в подпункте 3):
цифры "209834" заменить цифрами "209835";
цифры "228270" заменить цифрами "228271";
в подпункте 5) цифры "-3834" заменить цифрами "-9530";
в подпункте 6) цифры "3834" заменить цифрами "9530";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г. Амирханова
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(II сессия VI созыв)
от 14 апреля 2016 года № 11/2
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(LII сессия V созыв) от
22 декабря 2015 года № 395/52
Бюджет города Аксу на 2016 год
(с внесенными изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

8484
006
Тұрғын үй көмегі
20728
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
78215
010
Үйден оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2240
013
Анықталған тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
18384
014
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
46754
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
65719
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
550
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
550
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56412
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56412
001
Тұрғындар үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызметтер
44813
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
980
054
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторда орналастыру
10619
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
397888
1
Тұрғын үй шаруашылығы
30317
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8998
027
“Жұмыспен қамту” -2020 жол картасы бойынша қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде нысандарды жөндеу
8998
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14608
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1983
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерге энергетикалық аудит жүргізу
2625
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3129
026
“Жұмыспен қамту”-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3129
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3582
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3530
074
“Жұмыспен қамту” -2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылым объектілерін дамыту және/немесе салу
52
2
Коммуналдық шаруашылық
38663
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

8484
006
Оказание жилищной помощи
20728
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
78215
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2240
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
18384
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46754
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
65719
464
Отдел образования района (города областного значения)
550
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
550
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56412
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56412
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44813
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособии и других социальных выплат
980
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
10619
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
397888
1
Жилищное хозяйство
30317
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8998
027
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
8998
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14608
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1983
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2625
464
Отдел образования района (города областного значения)
3129
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3129
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3582
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3530
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления "Дорожной карты занятости – 2020"
52
2
Коммунальное хозяйство
38663
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа