2016 жылға Ақсу қаласының ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 538/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 шілдеде № 5166 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 1006/11 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в организациях города Аксу на 2016 год
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 17 июня 2016 года № 538/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июля 2016 года № 5166. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 13 декабря 2016 года № 1006/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 13.12.2016 № 1006/11 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармақшасына және 27-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 13.12.2016 № 1006/11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 и подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Меншік нысандарына және ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан Ақсу қаласының ұйымдарында ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан 2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсимбинов
Ақсу қаласы әкімінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 538/6 қаулысына
қосымша
2016 жылға мүгедектер үшін жұмыс орны квотасы белгіленген
ұйымдардың тізбесі
№ п/п
Ұйымдар тізбесі
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектерге арналған жұмыс орындар квотасы, %.
1
"Қазхром" ТҰК" АҚ филиалы Ақсу ферроқорытпа зауыты
4
2
"Еуразиаттық энергетикалық корпорация" АҚ
4
3
"Энергетик" пәтер иелерінің тұтыну кооперативі
2
4
Ақсу қаласы әкімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақсу су арнасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
5
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Сауықсервис" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
6
"Павлодар обласының қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Ақсу медициналық - әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
7
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақсу орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
4
8
"Ақсу туберкулезге қарсы ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2
9
Ақсу қаласы әкімдігі, "Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Ақсу қаласының мәдени бос уақыт орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
3
10
"Ақсу қаласының балалар шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
2
11
"Үштерек және К" ЖШС
2
12
"Қызылжар-Құс" ЖШС
2
13
"МежГорТранс-Ақсу" ЖШС
3
14
"Горкомхоз" ЖШС
2
15
"Гарант – Сервис" монтаждау - жөндеу кәсіпорны" ЖШС
3
16
"Еуразия" Медициналық орталығы" ЖШС Ақсу филиалы
4
17
"AKSUTRANSLOGISTIC" ЖШС
3

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в организациях города Аксу независимо от организационно-правовой формы и формы собственности на 2016 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу
от 17 июня 2016 года № 538/6
Перечень
организаций, в которых устанавливается
квота рабочих мест для инвалидов на 2016 год
№ п/п
Перечень организаций
Размер квоты рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, %
1
Аксуский завод ферросплавов филиал АО "ТНК "Казхром"
4
2
АО "Евроазиатская энергетическая корпорация"
4
3
Потребительский кооператив собственников квартир "Энергетик"
2
4
Коммунальное государственное предприятие "Ақсу су арнасы" на праве хозяйственного ведения акимата города Аксу
2
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Досугсервис" отдела культуры и развития языков города Аксу, акимата города Аксу
2
6
Коммунальное государственное учреждение "Аксуское медико-социальное учреждение общего типа для престарелых и инвалидов Павлодарской области"
3
7
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аксуская центральная больница"
4
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Аксуская противотуберкулезная больница"
2
9
Государственное казенное коммунальное предприятие "Культурно-досуговый центр города Аксу" государственное учреждение "Отдела культуры и развития языков города Аксу" акимата города Аксу
3
10
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом детского творчества города Аксу"
2
11
ТОО "Уштерек и К"
2
12
ТОО "Кызылжар-Кус"
2
13
ТОО "МежГорТранс-Аксу"
3
14
ТОО "Горкомхоз"
2
15
ТОО "Монтажно-ремонтное предприятие "Гарант-Сервис"
3
16
Аксуский филиал ТОО "Медцентр “Евразия"
4
17
ТОО "AKSUTRANSLOGISTIC"
3