Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі № 37/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 шілдеде № 5185 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 15.03.2017 № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XLVI сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 30/4 шешіміне сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"9005656" деген сандар "8897521" деген сандармен ауыстырылсын;
"6032596" деген сандар "5684515" деген сандармен ауыстырылсын;
"78708" деген сандар "139146" деген сандармен ауыстырылсын;
"33696" деген сандар "35277" деген сандармен ауыстырылсын;
"2860656" деген сандар "3038583" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8805351" деген сандар "8857216" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"209835" деген сандар "209910" деген сандармен ауыстырылсын;
"18436" деген сандар "18361" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-9530" деген сандар "-169605" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "9530" деген сандар "169605" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Оразалин
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған V кезектен
тыс сессиясы)
2016 жылғы 8 шілдедегі
№ 37/5 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған LII сессиясы)
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 395/52 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
(енгізілген өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың) теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 08 июля 2016 года № 37/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 июля 2016 года № 5185. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 марта 2017 года № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15.03.2017 № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 22 июня 2016 года № 30/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XLVI сессия V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликованное 8 января 2016 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9005656" заменить цифрами "8897521";
цифры "6032596" заменить цифрами "5684515";
цифры "78708" заменить цифрами "139146";
цифры "33696" заменить цифрами "35277";
цифры "2860656" заменить цифрами "3038583";
в подпункте 2) цифры "8805351" заменить цифрами "8857216";
в подпункте 3):
цифры "209835" заменить цифрами "209910";
цифры "18436" заменить цифрами "18361";
в подпункте 5) цифры "-9530" заменить цифрами "-169605";
в подпункте 6) цифры "9530" заменить цифрами "169605";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Оразалин
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата (V
внеочередная сессия VI созыв)
от 8 июля 2016 года № 37/5
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата (LII
сессия V созыв) от 22 декабря
2015 года № 395/52
Бюджет города Аксу на 2016 год
(с внесенными изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

115247
003
Мемлекеттік органның күрделі шыгыстары
500
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
122936
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122936
2
Қаржылық қызмет
44518
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
44518
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36075
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2903
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
5540
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
20261
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20261
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20261
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
55741
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43521
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43521
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
12220
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және туризм саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12220
02
Қорғаныс
29212
1
Әскери қажеттіліктер
18598
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18598
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18598
2
Төтенше жағдайлар бойынша жұмыстар ұйымдастыру
10614
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10614
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
2000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
8614
03
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық атқару қызметі
21299
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
21299
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13150
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету

115247
003
Капитальные расходы государственного органа
500
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122936
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122936
2
Финансовая деятельность
44518
452
Отдел финансов района (города областного значения)
44518
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36075
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2903
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
5540
5
Планирование и статистическая деятельность
20261
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20261
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
20261
9
Прочие государственные услуги общего характера
55741
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
43521
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
12220
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
12220
02
Оборона
29212
1
Военные нужды
18598
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18598
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18598
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10614
122
Аппарат акимà района (города областного значения)
10614
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
8614
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
21299
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
21299
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13150
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах