Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 тамыздағы № 46/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 тамызда № 5228 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 15.03.2017 № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"8897521" деген сандар "9037521" деген сандармен ауыстырылсын;
"3038583" деген сандар "3178583" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8857216" деген сандар "8997215" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"209910" деген сандар "113145" деген сандармен ауыстырылсын;
"228271" деген сандар "131506" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-169605" деген сандар "-72839" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "169605" деген сандар "72839" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Оразалин
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған VI сессиясы)

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 10 августа 2016 года № 46/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 августа 2016 года № 5228. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 марта 2017 года № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15.03.2017 № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликованное 8 января 2016 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8897521" заменить цифрами "9037521";
цифры "3038583" заменить цифрами "3178583";
в подпункте 2) цифры "8857216" заменить цифрами "8997215";
в подпункте 3):
цифры "209910" заменить цифрами "113145";
цифры "228271" заменить цифрами "131506";
в подпункте 5) цифры "-169605" заменить цифрами "-72839";
в подпункте 6) цифры "169605" заменить цифрами "72839";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Оразалин
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(VI сессия VI созыв)