Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 қарашадағы № 57/8 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қарашада № 5275 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 15.03.2017 № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"9037521" деген сандар "9217089" деген сандармен ауыстырылсын;
"5684515" деген сандар "5741766" деген сандармен ауыстырылсын;
"139146" деген сандар "96375" деген сандармен ауыстырылсын;
"35277" деген сандар "150797" деген сандармен ауыстырылсын;
"3178583" деген сандар "3228151" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8997215" деген сандар "9176783" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"113145" деген сандар "111383" деген сандармен ауыстырылсын;
"131506" деген сандар "129744" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-72839" деген сандар "-71077" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "72839" деген сандар "71077" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Горохов
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған VIII кезектен тыс
сессиясы) 2016 жылғы
14 қарашадағы № 57/8 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған LII сессиясы)

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 14 ноября 2016 года № 57/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 ноября 2016 года № 5275. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 марта 2017 года № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15.03.2017 № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликованное 8 января 2016 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9037521" заменить цифрами "9217089";
цифры "5684515" заменить цифрами "5741766";
цифры "139146" заменить цифрами "96375";
цифры "35277" заменить цифрами "150797";
цифры "3178583" заменить цифрами "3228151";
в подпункте 2) цифры "8997215" заменить цифрами "9176783";
в подпункте 3):
цифры "113145" заменить цифрами "111383";
цифры "131506" заменить цифрами "129744";
в подпункте 5) цифры "-72839" заменить цифрами "-71077";
в подпункте 6) цифры "72839" заменить цифрами "71077";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Горохов
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(VIII внеочередная сессия
VI созыв) от 14 ноября 2016 года
№ 57/8
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(LII сессия V созыв)

600
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
600
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
129273
001
Ветеринария саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызметтер
19806
005
Мал көмінділерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету (биотермиялық шұңқырлар)
7005
007
Қаңғыбас иттерді және мысықтарды аулау және жоюды ұйымдастыру
5940
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын өтеу
96522
6
Жер қатынастары
26428
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26428
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17926
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8502
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
32345
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
32345
011
Жануар індетіне қарсы іс-шаралар өткізу
32345
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31649
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31649
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
15895
001
Құрылыс саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызмет көрсетулер
15676
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
219
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала салу бөлімі
15754
001
Сәулет және қала құрылысы саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызмет көрсетулер
13058
003
Ауданың қала құрлысы кәсіпорнының даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары сызбаларын әзірлеу
2696
12
Көлiк және коммуникация
145251
1
Автомобиль көлiгi
107754
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4564
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4564
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

600
010
Развитие объектов сельского хозяйства
600
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
129273
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19806
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
7005
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
5940
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
96522
6
Земельные отношения
26428
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26428
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17926
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8502
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
32345
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
32345
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32345
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31649
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31649
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15895
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
15676
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико- экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
219
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15754
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
13058
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
2696
12
Транспорт и коммуникация
145251
1
Автомобильный транспорт
107754
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4564
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4564
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)