Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 68/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 5301 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 15.03.2017 № 97/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 1 және 5-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы (VI сайланған IX (кезектен тыс) сессиясы) "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XLVI сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 69/9 шешіміне сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған LII сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 395/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4874 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"9217089" деген сандар "9214170" деген сандармен ауыстырылсын;
"5741766" деген сандар "5729539" деген сандармен ауыстырылсын;
"96375" деген сандар "90102" деген сандармен ауыстырылсын;
"150797" деген сандар "169297" деген сандармен ауыстырылсын;
"3228151" деген сандар "3225232" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "9176783" деген сандар "9173863" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"111383" деген сандар "111382" деген сандармен ауыстырылсын;
"129744" деген сандар "129743" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-71077" деген сандар "-71075" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "71077" деген сандар "71075" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 13 декабря 2016 года № 68/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 декабря 2016 года № 5301. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 марта 2017 года № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 15.03.2017 № 97/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 6 декабря 2016 года (IX (внеочередная) сессия, VI созыв) № 69/9 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата" (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (LII сессия, V созыв) от 22 декабря 2015 года № 395/52 "О бюджете города Аксу на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликованное 8 января 2016 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9217089" заменить цифрами "9214170";
цифры "5741766" заменить цифрами "5729539";
цифры "96375" заменить цифрами "90102";
цифры "150797" заменить цифрами "169297";
цифры "3228151" заменить цифрами "3225232";
в подпункте 2) цифры "9176783" заменить цифрами "9173863";
в подпункте 3):
цифры "111383" заменить цифрами "111382";
цифры "129744" заменить цифрами "129743";
в подпункте 5) цифры "- 71077" заменить цифрами "-71075";
в подпункте 6) цифры "71077" заменить цифрами "71075";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

115477
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
122337
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122337
2
Қаржылық қызмет
43986
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
43986
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36808
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2903
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4275
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
20590
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20590
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20590
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
56940
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44676
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44676
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
12264
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және туризм саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12264
02
Қорғаныс
31013
1
Әскери қажеттіліктер
21269
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21269
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21269
2
Төтенше жағдайлар бойынша жұмыстар ұйымдастыру
9744
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9744
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
280
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
9464
03
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық атқару қызметі
21871
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
21871
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13350
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету

115477
003
Капитальные расходы государственного органа
500
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122337
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122337
2
Финансовая деятельность
43986
452
Отдел финансов района (города областного значения)
43986
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36808
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2903
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4275
5
Планирование и статистическая деятельность
20590
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20590
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
20590
9
Прочие государственные услуги общего характера
56940
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44676
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
44676
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
12264
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
12264
02
Оборона
31013
1
Военные нужды
21269
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21269
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21269
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
9744
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9744
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
280
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
9464
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
21871
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
21871
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13350
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

123617
001
Ветеринария саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызметтер
19806
005
Мал көмінділерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету (биотермиялық шұңқырлар)
1349
007
Қаңғыбас иттерді және мысықтарды аулау және жоюды ұйымдастыру
5940
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын өтеу
96522
6
Жер қатынастары
26428
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26428
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17926
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8502
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
38001
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
38001
011
Жануар індетіне қарсы іс-шаралар өткізу
38001
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31430
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31430
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
15676
001
Құрылыс саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызмет көрсетулер
15676
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала салу бөлімі
15754
001
Сәулет және қала құрылысы саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру жөніндегі қызмет көрсетулер
13058
003
Ауданың қала құрлысы кәсіпорнының даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары сызбаларын әзірлеу
2696
12
Көлiк және коммуникация
145251
1
Автомобиль көлiгi
107754
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4564
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4564
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
103190
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
103190
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер

123617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19806
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1349
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
5940
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
96522
6
Земельные отношения
26428
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26428
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17926
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8502
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
38001
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
38001
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38001
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31430
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31430
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15676
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
15676
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико - экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15754
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
13058
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
2696
12
Транспорт и коммуникация
145251
1
Автомобильный транспорт
107754
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4564
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4564
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
103190
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
103190
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций