Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 30 наурыздағы № 8/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 сәуірде № 5051 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.03.2017 № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы (v сайланған, L сессия) "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы (V сайланған, ХLVІ сессия) "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 442/50 шешіміне сәйкес, бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 369/45 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"14 396 990" деген сандар "14 508 999" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 769 329" деген сандар "2 881 338" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "14 696 025" деген сандар "14 808 034" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"1 414 756" деген сандар "1 633 096" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 418 009" деген сандар "1 636 349" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-1 718 391" деген сандар "-1 936 731" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "1 718 391" деген сандар "1 936 731" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармағында:
1) тармақшасында "33,4" деген сандар "41" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "33,4" деген сандар "41" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 30 марта 2016 года № 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 апреля 2016 года № 5051. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2017 года № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2017 № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (внеочередная L сессия, V созыв) от 15 марта 2016 года № 442/50 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХLVІ сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы", в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4868, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Отарқа", 8 января 2016 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14 396 990" заменить цифрами "14 508 999";
цифры "2 769 329" заменить цифрами "2 881 338";
в подпункте 2) цифры "14 696 025" заменить цифрами "14 808 034";
в подпункте 3):
цифры "1 414 756" заменить цифрами "1 633 096";
цифры "1 418 009" заменить цифрами "1 636 349";
в подпункте 5) цифры "- 1 718 391" заменить цифрами "-1 936 731";
в подпункте 6) цифры "1 718 391" заменить цифрами "1 936 731";
в пункте 2:
в подпункте 1) цифры "33,4" заменить цифрами "41";
в подпункте 3) цифры "33,4" заменить цифрами "41";
приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

12 918
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7 175
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
45 582
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 092
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
29 490
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
164 114
1
Ауыл шаруашылығы
65 653
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлiмi
3 835
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3 835
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 881
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 881
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45 937
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 760
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 003
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 780
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 394
6
Жер қатынастары
57 728
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
57 728
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 928
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
11 800
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
40 733
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
40 733
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
40 733
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 920
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 920
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
19 851
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 851
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
20 069
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

12 918
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 175
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
45 582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16 092
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
29 490
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
164 114
1
Сельское хозяйство
65 653
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3 835
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 835
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 881
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 881
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45 937
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20 760
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
15 003
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 780
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
6 394
6
Земельные отношения
57 728
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
57 728
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
45 928
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
11 800
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
40 733
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
40 733
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40 733
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 920
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 920
467
Отдел строительства района (города областного значения)
19 851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
19 851
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20 069
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

4 156
- арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
3 765
- мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
48 137
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
48 137
- "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмек енгізуге
5 716
- профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
12 233
- агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5 795
- әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын төлеу деңгейін көтеруге

4 156
- на введение стандартов специальных социальных услуг
3 765
- на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
5 716
- реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
48 137
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
48 137
- на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
12 233
- на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5 795
- на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

92 264
- еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекке ақы төлеуге және мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1 928 465
- үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

92 264
- для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, работников организации, содержащихся за счет средств местного бюджета, и работников казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, и с учетом выплаты ежемесячной надбавки за особые условия труда к их должностным окладам (в том числе на трехуровневую доплату учителям)
1 928 465
- размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе