Екібастұз қаласында 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы № 288/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 сәуірде № 5080 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласында 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "17" наурыздағы
№ 288/3 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласында 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру
және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарын да бір тәрбиелену шіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
Айына мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы қаржыландырудың жан басына шаққандағы мөлшері, теңге
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
6
1
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 1 "Ромашка" бөбектер бақшасы даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
360 (жергілікті бюджет)
14901 (жергілікті бюджет)
4471 (республикалық бюджет)
14901 (жергілікті бюджет)
4471 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
2
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 2 "Балдырған" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
267 (жергілікті бюджет)
14257 (жергілікті бюджет)
3252 (республикалық бюджет)
14257 (жергілікті бюджет)
3252 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
3
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 3 "Гнездышко" санаторлық бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
105 (жергілікті бюджет)
215 республикалық бюджет)
49081 (жергілікті бюджет)
34793 (республикалық бюджет)
49081 (жергілікті бюджет)
34793 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3 –тен 7 жасқа дейін)
4
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 4 "Березка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320 (жергілікті бюджет)
14947 (жергілікті бюджет)
4625 (республикалық бюджет)
14947 (жергілікті бюджет)
4625 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
5
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 5 "Жұлдыз" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280 (жергілікті бюджет)
13634 (жергілікті бюджет)
4072 (республикалық бюджет)
13634 (жергілікті бюджет)
4072 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
6
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 6 "Золотая Рыбка" көптілділікті дамыту орталығы бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
292 (жергілікті бюджет)
14739 (жергілікті бюджет)
4678 (республикалық бюджет)
14739 (жергілікті бюджет)
4678 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
7
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 7 "Ботақан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
312 (жергілікті бюджет)
15962 (жергілікті бюджет)
4716 (республикалық бюджет)
15962 (жергілікті бюджет)
4716 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
8
"Екібастұзқаласы әкімдігі білім бөлімінің № 8 "Теремок" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
171 (жергілікті бюджет)
14698 (жергілікті бюджет)
4287 (республикалық бюджет)
14698 (жергілікті бюджет)
4287 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
9
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 9 "Радуга" бала бақша-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
360 (жергілікті бюджет)
14051 (жергілікті бюджет)
4217 (республикалық бюджет)
14051 (жергілікті бюджет)
4217 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
10
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 10 "Сказка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
220 (жергілікті бюджет)
100 (республикалық бюджет)
15739 (жергілікті бюджет)
23376 (республикалық бюджет)
15739 (жергілікті бюджет)
23376 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
11
"Екібастұз қаласы әкімдігінің Шідерті поселкелік әкімі аппаратының, Екібастұз қаласы әкімдігінің "№ 11 "Қарлығаш" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
121 (жергілікті бюджет)
18743 (жергілікті бюджет)
5524 (республикалық бюджет)
18743 (жергілікті бюджет)
5524 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Экибастузе
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2016 года № 288/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 апреля 2016 года № 5080. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в городе Экибастузе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от "17" марта 2016 года
№ 288/3
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2016 год в городе Экибастузе
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц, тенге
Размер подушевого финансирования в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц, тенге
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц, тенге
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад № 1 "Ромашка" отдела образования акимата города Экибастуза"
360 (местный бюджет)
14901 (местный бюджет) 4471 (республиканский бюджет)
14901 (местный бюджет) 4471 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет) 8500 (от 3 до 7 лет)
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 "Балдырган" отдела образования акимата города Экибастуза"
267 (местный бюджет)
14257 (местный бюджет) 3252 (республиканский бюджет)
14257 (местный бюджет)
3252 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет) 8500 (от 3 до 7 лет)
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 3 "Гнездышко" отдела образования акимата города Экибастуза"
105 (местный бюджет) 215 (республиканский бюджет)
49081 (местный бюджет) 34793 (республиканский бюджет)
49081 (местный бюджет)
34793 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет) 8500 (от 3 до 7 лет)
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4 "Березка" отдела образования акимата города Экибастуза"
320 (местный бюджет)
14947 (местный бюджет)
4625 (республиканский бюджет)
14947 (местный бюджет)
4625 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет) 8500 (от 3 до 7 лет)
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 "Жулдыз" отдела образования акимата города Экибастуза"
280 (местный бюджет)
13634 (местный бюджет)
4072 (республиканский бюджет)
13634 (местный бюджет)
4072 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 6 "Золотая рыбка" отдела образования акимата города Экибастуза"
292 (местный бюджет)
14739 (местный бюджет)
4678 (республиканский бюджет)
14739 (местный бюджет)
4678 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 "Ботакан" отдела образования акимата города Экибастуза"
312 (местный бюджет)
15962 (местный бюджет)
4716 (республиканский бюджет)
15962 (местный бюджет)
4716 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 "Теремок" отдела образования акимата города Экибастуза"
171 (местный бюджет)
14698 (местный бюджет)
4287 (республиканский бюджет)
14698 (местный бюджет)
4287 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-гимназия № 9 "Радуга" отдела образования акимата города Экибастуза"
360 (местный бюджет)
14051 (местный бюджет)
4217 (республиканский бюджет)
14051 (местный бюджет)
4217 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 "Сказка" отдела образования акимата города Экибастуза"
220 (местный бюджет)
100 (республиканский бюджет)
15739 (местный бюджет)
23376 (республиканский бюджет)
15739 (местный бюджет)
23376 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 "Карлыгаш" бөбектер бақшасы" аппарата акима поселка Шидерты города Экибастуза, акимата города Экибастуза"
121 (местный бюджет)
18743 (местный бюджет)
5524 (республиканский бюджет)
18743 (местный бюджет)
5524 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)

8450 (3-тен 7 жасқа дейін)
12
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 12 "Арай" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155 (жергілікті бюджет)
16103 (жергілікті бюджет)
4514 (республикалық бюджет)
16103 (жергілікті бюджет)
4514 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
13
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 13 "Алтынай" арнайы бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
216 (жергілікті бюджет)
35478 (жергілікті бюджет)
9991 (республикалық бюджет)
35478 (жергілікті бюджет)
9991 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
14
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 14 "Малышок" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
398 (жергілікті бюджет)
25 (республикалық бюджет)
11797 (жергілікті бюджет)
30606 (республикалық бюджет)
11797 (жергілікті бюджет)
30606 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін) 8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
15
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 15 "Бөбек" бөбектер бақшасы эстетикалық дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
386 (жергілікті бюджет)
17337 (жергілікті бюджет)
5093 (республикалық бюджет)
17337 (жергілікті бюджет)
5093 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
16
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 16 "Балдәурен" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150 (жергілікті бюджет)
175 (республикалық бюджет)
16892 (жергілікті бюджет)
20179 (республикалық бюджет)
16892 (жергілікті бюджет)
20179 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
17
Екібастұз қаласының Солнечный поселкелік әкімі аппартының, Екібастұз қаласы әкімдігінің "№ 17 "Жидек" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
203 (жергілікті бюджет)
100 (республикалық бюджет)
13226 (жергілікті бюджет)
21247 (республикалық бюджет)
13226 (жергілікті бюджет)
21247 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
18
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің дене шынықтыру-сауықтыру үлгісіндегі № 18 "Гномик" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
353 (жергілікті бюджет)
15929 (жергілікті бюджет)
4694 (республикалық бюджет)
15929 (жергілікті бюджет)
4694 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін-
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
19
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "№ 20 "Мерей" көптілділікті дамыту орталығы бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320 (жергілікті бюджет)
16188 (жергілікті бюджет)
4756 (республикалық бюджет)
16188 (жергілікті бюджет)
4756 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
20
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "№ 21 "Кішкентай данышпандар" ресурстық орталық" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
401 (жергілікті бюджет)
16176 (жергілікті бюджет)
4612 (республикалық бюджет)
16176 (жергілікті бюджет)
4612 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін) 8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
21
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 22 "Балбөбек" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
225 (жергілікті бюджет)
13630 (жергілікті бюджет)
3897 (республикалық бюджет)
13630 (жергілікті бюджет)
3897 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
22
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "№ 23 "Балауса" мектепке дейінгі гимназия" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
398 (жергілікті бюджет)
13978 (жергілікті бюджет)
4027 (республикалық бюджет)
13978 (жергілікті бюджет)
4027 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
23
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "№ 24 "Айналайын" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320 (республикалық бюджет)
20314 (республикалық бюджет)
20314 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
24
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "№ 25 "Ақ бота" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320 (республикалық бюджет)
19766 (республикалық бюджет)
19766 (республикалық бюджет)
6850 (3 жасқа дейін)
8500 (3-тен 7 жасқа дейін)
25
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 4 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
12271 (республикалық бюджет)
12271 (республикалық бюджет)

8450 (от 3 до 7 лет)
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 12 "Арай" бөбектер бақшасы" отдела образования акимата города Экибастуза"
155 (местный бюджет)
16103 (местный бюджет)
4514 (республиканский бюджет)
16103 (местный бюджет)
4514 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 13 "Алтынай" отдела образования акимата города Экибастуза"
216 (местный бюджет)
35478 (местный бюджет)
9991 (республиканский бюджет)
35478 (местный бюджет)
9991 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 14 "Малышок" отдела образования акимата города Экибастуза"
398 (местный бюджет)
25 (республиканский бюджет)
11797 (местный бюджет)
30606 (республиканский бюджет)
11797 (местный бюджет)
30606 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр эстетического развития ясли-сад № 15 "Бобек" отдела образования акимата города Экибастуза"
386 (местный бюджет)
17337 (местный бюджет)
5093 (республиканский бюджет)
17337 (местный бюджет)
5093 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 "Балдаурен" отдела образования акимата города Экибастуза"
150 (местный бюджет)
175 (республиканский бюджет)
16892 (местный бюджет)
20179 (республиканский бюджет)
16892 (местный бюджет)
20179 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 17 "Жидек" бөбектер бақшасы" аппарата акима поселка Солнечный города Экибастуза, акимата города Экибастуза"
203 (местный бюджет)
100 (республиканский бюджет)
13226 (местный бюджет)
21247 (республиканский бюджет)
13226 (местный бюджет)
21247 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 "Гномик" физкультурно-оздоровительного профиля отдела образования акимата города Экибастуза"
353 (местный бюджет)
15929 (местный бюджет)
4694 (республиканский бюджет)
15929 (местный бюджет)
4694 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 20 "Мерей" отдела образования акимата города Экибастуз"
320 (местный бюджет)
16188 (местный бюджет)
4756 (республиканский бюджет)
16188 (местный бюджет)
4756 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 21 "Кішкентай данышпандар" ресурстық орталық" отдела образования акимата города Экибастуза"
401 (местный бюджет)
16176 (местный бюджет)
4612 (республиканский бюджет)
16176 (местный бюджет)
4612 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 22 "Балбөбек" бөбектер бақшасы" отдела образования акимата города Экибастуза"
225 (местный бюджет)
13630 (местный бюджет)
3897 (республиканский бюджет)
13630 (местный бюджет)
3897 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
22
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 23 "Балауса" мектепке дейінгі гимназия" отдела образования акимата города Экибастуза"
398 (местный бюджет)
13978 (местный бюджет)
4027 (республиканский бюджет)
13978 (местный бюджет)
4027 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 24 "Айналайын" бөбектер бақшасы" отдела образования города Экибастуза"
320 (республиканский бюджет)
20314 (республиканский бюджет)
20314 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
24
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 25 "Ак бота" бөбектер бақшасы" отдела образования города Экибастуза"
320 (республиканский бюджет)
19766 (республиканский бюджет)
19766 (республиканский бюджет)
6850 (до 3 лет)
8500 (от 3 до 7 лет)
25
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4 отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
12271 (республиканский бюджет)
12271 (республиканский бюджет)

4500 (2-ден 6 жасқа дейін)
26
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 5 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
25 (республикалық бюджет)
6003 (республикалық бюджет)
6003 (республикалық бюджет)
4200 (2-ден 6 жасқа дейін)
27
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (республикалық бюджет)
7177 (республикалық бюджет)
7177 (республикалық бюджет)
5000 (2-ден 6 жасқа дейін)
28
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (республикалық бюджет)
16318 (республикалық бюджет)
16318 (республикалық бюджет)
4000 (2-ден 6 жасқа дейін)
29
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (республикалық бюджет)
8583 (республикалық бюджет)
8583 (республикалық бюджет)
7200 (2-ден 6 жасқа дейін)
30
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Атығай жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
18621 (республикалық бюджет)
18621 (республикалық бюджет)
5500 (2-ден 6 жасқа дейін)
31
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
15471 (республикалық бюджет)
15471 (республикалық бюджет)
3500 (2-ден 6 жасқа дейін)
32
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Төрт-Құдық жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
15 (республикалық бюджет)
20750 (республикалық бюджет)
20750 (республикалық бюджет)
7600 (2-ден 6 жасқа дейін)
33
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Шідерті жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (республикалық бюджет)
9075 (республикалық бюджет)
9075 (республикалық бюджет)
8450 (2-ден 6 жасқа дейін)
34
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы білім беретін Шідерті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (республикалық бюджет)
15633 (республикалық бюджет)
15633 (республикалық бюджет)
4200 (2-ден 6 жасқа дейін)

4500 (от 2 до 6 лет)
26
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5 отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
25 (республиканский бюджет)
6003 (республиканский бюджет)
6003 (республиканский бюджет)
4200 (от 2 до 6 лет)
27
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9 отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
50 (республиканский бюджет)
7177 (республиканский бюджет)
7177 (республиканский бюджет)
5000 (от 2 до 6 лет)
28
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11 отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
50 (республиканский бюджет)
16318 (республиканский бюджет)
16318 (республиканский бюджет)
4000 (от 2 до 6 лет)
29
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
50 (республиканский бюджет)
8583 (республиканский бюджет)
8583 (республиканский бюджет)
7200 (от 2 до 6 лет)
30
Коммунальное государственное учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
18621 (республиканский бюджет)
18621 (республиканский бюджет)
5500 (от 2 до 6 лет)
31
Коммунальное государственное учреждение "Саргамысская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
15471 (республиканский бюджет)
15471 (республиканский бюджет)
3500 (от 2 до 6 лет)
32
Коммунальное государственное учреждение "Торт-Кудукская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
15 (республиканский бюджет)
20750 (республиканский бюджет)
20750 (республиканский бюджет)
7600 (от 2 до 6 лет)
33
Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
50 (республиканский бюджет)
9075 (республиканский бюджет)
9075 (республиканский бюджет)
8450 (от 2 до 6 лет)
34
Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза" (мини-центр)
20 (республиканский бюджет)
15633 (республиканский бюджет)
15633 (республиканский бюджет)
4200 (от 2 до 6 лет)