Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 70/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 желтоқсанда № 5287 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.03.2017 № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 369/45 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"15 542 922" деген сандар "15 656 457" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 216 521" деген сандар "12 394 366" деген сандармен ауыстырылсын;
"334 806" деген сандар "355 525" деген сандармен ауыстырылсын;
"113 538" деген сандар "111 739" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 878 057" деген сандар "2 794 827" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "16 442 971" деген сандар "16 469 909" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"1 633 168" деген сандар "2 515 198" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 636 349" деген сандар "2 518 379" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"-161 323" деген сандар "-75 228" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 000" деген сандар "8 935" деген сандармен ауыстырылсын;
"168 323" деген сандар "84 163" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-2 371 894" деген сандар "-3 253 422" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "2 371 894" деген сандар "3 253 422" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармағында "19 462" деген сандар "12 462" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 29 ноября 2016 года № 70/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 декабря 2016 года № 5287. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2017 года № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2017 № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4868, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Отарқа", 8 января 2016 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 542 922" заменить цифрами "15 656 457";
цифры "12 216 521" заменить цифрами "12 394 366";
цифры "334 806" заменить цифрами "355 525";
цифры "113 538" заменить цифрами "111 739";
цифры "2 878 057" заменить цифрами "2 794 827";
в подпункте 2) цифры "16 442 971" заменить цифрами "16 469 909";
в подпункте 3):
цифры "1 633 168" заменить цифрами "2 515 198";
цифры "1 636 349" заменить цифрами "2 518 379";
в подпункте 4):
цифры "- 161 323" заменить цифрами "-75 228";
цифры "7 000" заменить цифрами "8 935";
цифры "168 323" заменить цифрами "84 163";
в подпункте 5) цифры "- 2 371 894" заменить цифрами "- 3 253 422";
в подпункте 6) цифры "2 371 894" заменить цифрами "3 253 422";
в пункте 5 цифры "19 462" заменить цифрами "12 462";
приложения 1, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы С. Лепехин
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2016 жылғы 29
қарашадағы (VI шақырылған
кезекті ХІІ сессия)
№ 70/12 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Лепехин
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XII сессия, VI созыв)
от 29 ноября 2016 года № 70/12
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХLV сессия,
V созыв)

2 794 827
I
ОБЛЫСТЫҚ БЮДЖЕТТЕН НЫСАНАЛЫ ТРАНСФЕРТТЕР БАРЛЫҒЫ:
315 176
соның ішінде:
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
315 176
- санитарлық союға жіберілетін, бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларының құнын өтеуге ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыруға
6 394
-мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты, соның ішінде:
291 409
- мамандандырылмаған БЖСМ қызметін қамтамасыз етуге
281 696
- балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеру және халыққа психологиялық-медициналық-педагогтік консультациялық көмек көрсетуге
5 480
- патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) күтіп-бағуға
4 233
- жалпы білім беретін мектептердің Интернет желісіне қорғалған қолжетімділігін қамтамасыз етуге
5 292
- жалпы білім беру мектептерін робот техникасы кабинеттерімен жабдықтауға
3 057
- жалпы білім беру мектептерін оқу құралдары және оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге
9 024
II
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БЮДЖЕТТЕН НЫСАНАЛЫ ТРАНСФЕРТТЕР БАРЛЫҒЫ:
2 407 959
1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
2 407 959
- мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
349 366
- азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
4 156
- арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
3 615
- "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмек енгізуге
2 410
- мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
44 707
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
44 707
- профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
6 257
- агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5 795
- әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын төлеу деңгейін көтеруге
87 449
- еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекке ақы төлеуге және мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге (соның ішінде мұғалімдерге үш деңгейлік үстемақыға)

2 794 827
I
ВСЕГО ЦЕЛЕВЫХ ТРАНСФЕРТОВ ИЗ ОБЛАСТНОГО БЮДЖЕТА:
315 176
в том числе:
1.
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
315 176
- на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарной убой
6 394
- на компенсацию потерь в связи с передачей функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий, в том числе:
291 409
- обеспечение деятельности неспециализированных ДЮСШ
281 696
- обследование психического здоровья детей и подростков, оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5 480
- содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 233
- на обеспечение защищенного доступа общеобразовательных школ к сети Интернет
5 292
- на оснащение общеобразовательных школ кабинетами робототехники
3 057
- на обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами общеобразовательных школ
9 024
II
ВСЕГО ЦЕЛЕВЫХ ТРАНСФЕРТОВ ИЗ РЕСПУБЛИКАНСКОГО БЮДЖЕТА:
2 407 959
1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
2 407 959
- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
349 366
- на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
4 156
- на введение стандартов специальных социальных услуг
3 615
- на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2 410
- реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
44 707
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
44 707
- на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
6 257
- на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5 795
- на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
87 449
- для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, работников организации, содержащихся за счет средств местного бюджета, и работников казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, и с учетом выплаты ежемесячной надбавки за особые условия труда к их должностным окладам (в том числе на трехуровневую доплату учителям)