Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 1490/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қаңтарда № 5341 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 795/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 30.06.2017 № 795/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Екібастұз қаласының ұйымдары үшін:
қаулының 1-қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының ағымдағы жылғы түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін ұйымдардағы жұмыскерлердің тізімдік санынан бір пайыз мөлшерінде;
қаулының 2-қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін ұйымдардағы жұмыскерлердің тізімдік санынан екі пайыз мөлшерінде;
қаулының 3-қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін ұйымдардағы жұмыскерлердің тізімдік санынан екі пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2017 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 1490/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 января 2017 года № 5341. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 июня 2017 года № 795/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30.06.2017 № 795/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить для организаций города Экибастуза независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, квоты рабочих мест:
для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования текущего года в размере одного процента от списочной численности работников организации, согласно приложению 1 к постановлению;
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов от списочной численности работников организации согласно приложению 2 к постановлению;
для лиц, состоящих на учете службы пробации в размере двух процентов от списочной численности работников организации согласно приложению 3 к постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары М.Д. Маликоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов
Екібастұз қаласы
әкімдігінің 2016 жылғы
"23" желтоқсандағы
№ 1490/12 қаулысына
1-қосымша
2017 жылға Екібастұз қаласы бойынша ата-анасынан
кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе
ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру
ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар
қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру
үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
2
3
4
5
1
"Екібастұз ГРЭС-2 станциясы" Акционерлік қоғамы

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Маликову М.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза К. Нукенов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза
от "23" декабря 2016 года
№ 1490/12
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа
молодежи, потерявших или оставшихся до наступления
совершеннолетия без попечения родителей, являющихся
выпускниками организаций образования по городу Экибастузу на 2017 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
2
3
4
5
1
Акционерное общество "Станция Экибастузская ГРЭС-2"