Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 шілдедегі № 35/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 тамызда № 5207 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 72/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.01.2017 № 72/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 4872 тіркелген, 2016 жылғы 16 каңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2862638" сандар "2877232" сандармен ауыстырылсын;
"301800" сандар "315300" сандармен ауыстырылсын;
"5594" сандар "5603" сандармен ауыстырылсын;
"2554044" сандар "2555129" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2871532" сандар "2886126" сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "12966" сандар "12000" сандармен ауыстырылсын, соның ішінде "15667" сандар "16633" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-21860" сандар "-20894" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "21860" сандар "20894" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27 июля 2016 года № 35/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 августа 2016 года № 5207. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26 января 2017 года № 72/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26.01.2017 № 72/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыва) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года № 4872, опубликованное 16 января 2016 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2862638" заменить цифрами "2877232";
цифры "301800" заменить цифрами "315300";
цифры "5594" заменить цифрами "5603";
цифры "2554044" заменить цифрами "2555129";
в подпункте 2) цифры "2871532" заменить цифрами "2886126";
в подпункте 3) цифры "12966" заменить цифрами "12000", в том числе цифры "15667" заменить цифрами "16633";
в подпункте 5) цифры "-21860" заменить цифрами "-20894";
в подпункте 6) цифры "21860" заменить цифрами "20894";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

11729
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29598
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5889
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
37816
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37816
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27328
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
705
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4481
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5302
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
101451
1
Тұрғын үй шаруашылығы
33832
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12227
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
5770
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6457
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
5739
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5739
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4600
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4600
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6923
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6923
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4343
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4343
2
Коммуналдық шаруашылық
60008
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
350
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
350
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

11729
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29598
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и представление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5889
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
37816
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37816
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27328
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
705
021
Капитальные расходы государственного органа
4481
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном сектор
5302
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
101451
1
Жилищное хозяйство
33832
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12227
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
5770
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6457
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
5739
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5739
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4600
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4600
464
Отдел образования района (города областного значения)
6923
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6923
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4343
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4343
2
Коммунальное хозяйство
60008
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
350
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
350
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)