Баянауыл ауданында 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 25/01 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 4928 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы N 177/06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 17.06.2016 N 177/06 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына сәйкес, жұмыссыз азаматтарға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға ұйымдардың тiзбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалауын бақылау Баянауыл ауданы әкімінің орынбасары Б.К. Тоғжігітоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Күлжан
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "25" қаңтардағы
№ 25/01 қаулысына
1-қосымша
2016 жылға ұйымдардың тiзбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi,
көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздері
р/с №
Ұйымдар тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетiн ақынын мөлшерi, қаржыландыру көзi
1.
"Баянауыл ауданы, Майқайың кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
2.
"Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 2000 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
3.
"Баянауыл ауданы, Ақсан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
Курьерлік жұмыс.
Курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
4.
"Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
5.
"Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
Курьерлік жұмыс.
Курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
6.
"Баянауыл ауданы, Қызылтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1300 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
7.
"Баянауыл ауданы, Қаратомар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1300 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
8.
"Баянауыл ауданы, Күркелі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
9.
"Баянауыл ауданы, Құндыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
Курьерлік жұмыс.
Курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
10.
"Баянауыл ауданы, Сәтбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
Курьерлік жұмыс.
Курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
11.
"Баянауыл ауданы, Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
12.
"Баянауыл ауданы, Жаңатілек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір аймағын санитарлық тазалау;
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
Курьерлік жұмыс.
Курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
13.
"Баянауыл ауданы, Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1500 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
Курьерлік жұмыс.
Курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
14.
"Баянауыл ауданы, Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру.
Аумақты санитарлық тазалау - 1300 шаршы метір.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
15.
"Баянауыл ауданы бойынша қорғаныс істері бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шақыру мен тіркелім комиссияларына көмек көрсету.
Құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету - 1000 дана.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
16.
"Баянауыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету - 2000 дана.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
Курьерлік жұмыс.
Курьерлік жұмыс - күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
17.
"Баянауыл аудандық соты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмек көрсету – 1000 дана.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет
Курьерлік жұмыс.
Курьерлік жұмыс – күніне 5 құжат.
Жұмыстар күніне 8 сағат жүргізіледі, аптасына 5 күн.
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "25" қаңтардағы
№ 25/01 қаулысына
2-қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
р/с №
Ұйымдар тiзбесi
Сұраныс (адам саны)
Ұсыныс (адам саны)
1.
"Баянауыл ауданы, Майқайың кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
31
31
2.
"Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
30
3.
"Баянауыл ауданы, Ақсан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
4.
"Баянауыл ауданы, Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
5.
"Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
15
6.
"Баянауыл ауданы, Қызылтау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
7.
"Баянауыл ауданы, Қаратомар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
8.
"Баянауыл ауданы, Күркелі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
9.
"Баянауыл ауданы, Құндыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
10.
"Баянауыл ауданы, Сәтбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
15
11.
"Баянауыл ауданы, Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20
20
12.
"Баянауыл ауданы, Жаңатілек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
15
13.
"Баянауыл ауданы, Ұзынбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
15
14.
"Баянауыл ауданы, Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
15.
"Баянауыл ауданы бойынша қорғаныс істері бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1
1
16.
"Баянауыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
17.
"Баянауыл аудандық соты" мемлекеттік мекемесі
1
1

Об организации общественных работ в Баянаульском районе на 2016 год
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 25 января 2016 года № 25/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 февраля 2016 года № 4928. Утратило силу постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 17 июня 2016 года N 177/06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 17.06.2016 N 177/06.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2016 год согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Баянаульского района Тогжигитову Б.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Н. Күлжан
Приложение 1
к постановлению акимата
Баянаульского района № 25/01
от "25" января 2016 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования на 2016 год
№ п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Майкаин, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 2000 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксанского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Курьерская работа.
Курьерская работа – 5 документов в день.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Торайгырского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Курьерская работа.
Курьерская работа – 5 документов в день.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1300 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратомарского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1300 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Куркелинского сельского округа, Баянаульского райна"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кундыкольского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Курьерская работа.
Курьерская работа – 5 документов в день.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатпаевского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Курьерская работа.
Курьерская работа – 5 документов в день.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажольского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Курьерская работа.
Курьерская работа – 5 документов в день.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатлекского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Курьерская работа.
Курьерская работа – 5 документов в день.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Узунбулакского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1500 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Курьерская работа.
Курьерская работа – 5 документов в день.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа, Баянаульского района"
Экологическое оздоровление региона.
Санитарная очистка территории - 1300 квадратных метров.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
15.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Баянаульского района"
Оказание помощи приписным и призывным комиссиям.
Оказание помощи в работе с документами в количестве - 1000 штук.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского района"
Оказание помощи в работе с архивными документами.
Оказание помощи в работе с архивными документами в количестве - 2000 штук.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Курьерская работа.
Курьерская работа – 5 документов в день.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
17.
Государственное учреждение "Баянаульский районный суд"
Оказание помощи в работе с архивными документами.
Оказание помощи в работе с архивными документами входящей корреспонденции - 1000 штук.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
Курьерская работа.
Курьерская работа - 5 документов в день.
Работы ведутся 8 часов в день, 5 дней в неделю.
Приложение 2
к постановлению акимата
Баянаульского района № 25/01
от "25" января 2016 года
Спрос и предложение на общественные работы на 2016 год
п/п №
Наименование организаций
Спрос (количество человек)
Предложение (количество человек)
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Майкаин, Баянаульского района"
31
31
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского сельского округа, Баянаульского района"
30
30
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксанского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа, Баянаульского района"
10
10
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Торайгырского сельского округа, Баянаульского района"
15
15
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратомарского сельского округа, Баянаульского района"
5
5
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Куркелинского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кундыкольского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатпаевского сельского округа, Баянаульского района"
15
15
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажольского сельского округа, Баянаульского района"
20
20
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатлекского сельского округа, Баянаульского района"
15
15
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Узунбулакского сельского округа, Баянаульского района"
15
15
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа, Баянаульского района"
10
10
15.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны, Баянаульского района"
1
1
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского района"
2
2
17.
Государственное учреждение "Баянаульский районный суд"
1
1