Баянауыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 322/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 64/12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 5302 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 80/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 80/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XLVI сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 69/9 шешіміне сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 322/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4869 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы "Баянтау" газетінің № 3 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4288561" деген сандар "4332423" деген сандармен ауыстырылсын;
"3145511" деген сандар "3189373" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4291902" деген сандар "4335764" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 21 желтоқсандағы
№ 64/12 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2015
жылғы 24 желтоқсандағы
№ 322/52 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
2016 жыл
1. Кірістер

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 322/52 "О бюджете Баянаульского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 21 декабря 2016 года № 64/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 декабря 2016 года № 5302. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 80/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 07.03.2017 № 80/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и решением маслихата Павлодарской области от 6 декабря 2016 года № 69/9 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 – 2018 годы", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 322/52 "О бюджете Баянаульского района на 2016 – 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2015 года за № 4869, опубликованное 15 января 2016 года в газете "Баянтау" за № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4288561" заменить цифрами "4332423";
цифры "3145511" заменить цифрами "3189373";
в подпункте 2) цифры "4291902" заменить цифрами "4335764";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально – экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 21 декабря 2016 года № 64/12
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 322/52
Бюджет Баянаульского района на 2016 год
(с изменениями)
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
2016 год
1.Доходы