Железин ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 75/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 мамырда № 5123 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в Железинском районе
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 25 апреля 2016 года № 75/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2016 года № 5123. Прекращено действие в связи с истечением срока

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в Железинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абушахманов
Павлодар облысы
Железин ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 25 сәуірдегі
№ 75/5 қаулысына
қосымша
Железин ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарын дағы тәрбиеле нушілердің саны
Бір тәрбиеле нушіге айына жұмсала тын шығын дардың орташа құны (теңге)
Мемлекеттік қаржыландырудың айлық өлшемі, теңге
Ата-аналардың айлық төлем ақысы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Железин ауданы әкімдігі, Железин ауданы Железин селолық округі әкімі аппаратының "Балапан сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абушахманов
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области
от 25 апреля 2016 года № 75/5
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
на 2016 год в Железинском районе
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее, тенге
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад Балапан" аппарата акима Железинского сельского округа Железинского района, акимата Железинского района