Железин ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 290/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 5318 болып тіркелді. Күші жойылды -Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 360/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Железинскому району
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 20 декабря 2016 года № 290/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2017 года № 5318. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 29 ноября 2021 года № 360/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин ауданы әкімдігінің 29.11.2021 № 360/11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 29.11.2021 № 360/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Железин ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің төмендегідей тізімдік саны бар ұйымдарға қосымшаға сәйкес:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам - жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов по Железинскому району организациям, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек – в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек – в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека – в размере четырех процентов списочной численности работников, согласно приложению.