Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XLIII сессиясы) 2015 жылдың 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 239-43-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 6-2-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 5099 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XLIII сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 239-43-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4883 тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшада:
"3 235 190" сандары "3 262 151" сандарымен ауыстырылсын;
"422 166" сандары "442 166" сандарымен ауыстырылсын;
"2 805 748" сандары "2 812 709" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 236 486" сандары "3 263 446" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата (XLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 239-43-5 "О бюджете Иртышского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 8 апреля 2016 года № 6-2-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 апреля 2016 года № 5099
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 239-43-5 "О бюджете Иртышского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4883, опубликовано 23 января 2016 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 235 190" заменить цифрами "3 262 151";
цифры "422 166" заменить цифрами "442 166";
цифры "2 805 748" заменить цифрами "2 812 709";
в подпункте 2) цифры "3 236 486" заменить цифрами "3 263 446";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

8 055
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 146
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
810
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
31 806
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 806
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 827
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
762
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 470
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 747
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
82 792
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19 714
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 343
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
337
027
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3 006
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 731
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
500
041
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 231
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 693
026
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 693
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 947
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
473
072
"Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және (немесе) реконструкциялау
192
074
"Жұмыспен қамту – 2020 жол картасы" бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
8 282
2
Коммуналдық шаруашылық

8 055
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 146
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
810
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
31 806
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 806
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 827
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
762
021
Капитальные расходы государственного органа
1 470
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
3 747
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
82 792
1
Жилищное хозяйство
19 714
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 343
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
337
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости - 2020"
3 006
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 731
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
500
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости - 2020"
1 231
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 693
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости – 2020"
5 693
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 947
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
473
072
Строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта занятости - 2020"
192
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления программы "Дорожная карта занятости - 2020"
8 282
2
Коммунальное хозяйство