Ертіс ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 қарашадағы № 354/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 5295 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 қарашадағы № 344/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Иртышскому району
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 30 ноября 2016 года № 354/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2016 года № 5295. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 16 ноября 2021 года № 344/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімдігінің 16.11.2021 № 344/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Рсепубликасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 16.11.2021 № 344/7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ертіс ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің төмендегідей тізімдік саны бар ұйымдарға қосымшаға сәйкес:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам - жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов по Иртышскому району организациям, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек – в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек – в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека – в размере четырех процентов списочной численности работников, согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ертіс ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов
Ертіс ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "30" қарашадағы
№ 354/7 қаулысына
қосымша
Ертіс ауданы бойынша мүгедектерге арналған
жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Үлес мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны %)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Абай" атындағы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Иртышского района курирующие социальные вопросы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов
Приложение
к постановлению акимата
Иртышского района
от "30" ноября 2016 года
№ 354/7
Квота рабочих мест для инвалидов
по Иртышскому району
Наименование организаций
Списочная численность работников, (человек)
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью имени "Абая"