Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі Ұзынсу ауылы аумағында карантин белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 шілдеде № 5163 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 шілдедегі N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі әкімінің 28.07.2016 N 2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Ертіс ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынымы негізінде, жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауыл шаруашылығы жануарлары арасында қараталақ ауруы ошағының анықталуына байланысты Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі Ұзынсу ауылы аумағында карантин белгіленсін.
2. "Ертіс ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ертіс аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі тұтынушылардың құқығын қорғау комитеті Павлодар облысы тұтынушылардың құқығын қорғау департаментінің Ертіс аудандық тұтынушылардың құқығын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы (келісім бойынша) қолданыстағы заңнамаға сәйкес осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынсу ауылдық
округінің әкімі С. Бәкіров
КЕЛІСІЛДІ
"Ертіс ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж. Ұсаханов
2016 жылғы "11" шілде
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің Агроөнеркәсіп
кешеніндегі мемлекеттік
инспекция комитетінің
Ертіс аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Е. Кәрімжанов
2016 жылғы "11" шілде
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
тұтынушылардың құқығын
қорғау комитеті
Павлодар облысы
тұтынушылардың құқығын
қорғау департаментінің
Ертіс аудандық
тұтынушылардың құқығын
қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы З. Дүйсенова
2016 жылғы "11" шілде

Об установлении карантина на территории села Узынсу Узынсуского сельского округа Иртышского района
Решение акима Узынсуского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 11 июля 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июля 2016 года № 5163. Утратило силу решением акима Узынсуского селького округа Иртышского района Павлодарской области от 28 июля 2016 года N 2
Сноска. Утратило силу решением акима Узынсуского селького округа Иртышского района Павлодарской области от 28.07.2016 N 2.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышского района, в целях ликвидации очагов заразных заболеваний животных, аким Узынсуского сельского округа Иртышского района РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением очага заболевания сибирской язвы среди сельскохозяйственных животных установить карантин на территории села Узынсу Узынсуского сельского округа Иртышского района.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел ветеринарии Иртышского района" (по согласованию), руководителю государственного учреждения "Иртышская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), руководителю республиканского государственного учреждения "Иртышское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Павлодарской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего решения в соответствии с действующим законодательством.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Узынсуского сельского округа С. Бакиров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
Иртышского района" Ж. Усаханов
"11" июля 2016 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Иртышская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Е. Каримжанов
"11" июля 2016 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Иртышское районное управление
по защите прав потребителей
Департамента по защите прав потребителей
Павлодарской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан" З. Дюсенова
"11" июля 2016 года