Качир ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізімін бекіту туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 18 шілдедегі № 183/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 тамызда № 5205 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 17 ақпандағы № 36/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы әкімдігінің 17.02.2020 № 36/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабына сәйкес, аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарын пайдалануға беруді және жөндеуді қамтамасыз ету мақсатында Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Качир ауданының аудандық маңызы бар жалпы қолданыстағы автомобиль жолдарының тізімі бекітілсін.
2. Качир ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 17 тамыздағы "Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары туралы" № 213/5 қаулысының күші жойылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-8-90 болып тіркелген, 2010 жылғы 11 қыркүйектегі № 38 "Заря" газетінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Качир ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Шұғаев
КЕЛІСІЛДІ
"Павлодар облысының
құрылыс, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Д. Мұстафин
2016 жылғы "18" шілде
Качир ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "18" шілдедегі
№ 183/6 қаулысымен
бекітілген
Качир ауданының жалпы қолданыстағы аудандық
маңызы бар автомобиль жолдарының тізімі
р/с №
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
2
3
1
Республикалық маңызы бар автомобиль жолы РФ шекарасы (Омскіге қарай)-Майқапшағай, Павлодар-Железинка автожолының бөлігі
кіре-беріс:
1.1
Қызылтаң ауылы
1,5
1.2
Байқоныс ауылы
1,5
1.3
Тілеубай ауылы
20
1.4
Песчан ауылының жөндеу-механикалық зауыты
2,5
1.5
Песчан ауылы
2,9
1.6
Қарасуық ауылы
0,7
1.7
Ынталы ауылы
3
1.8
Тереңкөл ауылы
1
1.9
Юбилейное ауылы
0,5
1.10
Луговое ауылы
3
1.11
Осьмерыжск ауылы
0,5

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения Качирского района
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 18 июля 2016 года № 183/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 августа 2016 года № 5205. Утратило силу постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 17 февраля 2020 года № 36/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Тереңкөл Павлодарской области от 17.02.2020 № 36/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", в целях обеспечения эксплуатации и ремонта автомобильных дорог общего пользования районного значения акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения Качирского района.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Качирского района от 17 августа 2010 года № 213/5 "Об автомобильных дорогах общего пользования районного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-8-90, опубликованное в газете "Заря" № 38 от 11 сентября 2010 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Качирского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Шугаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление
строительства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Павлодарской области" Д. Мустафин
"18" июля 2016 года
Утвержден
постановлением акимата
Качирского района
от "18" июля 2016 года № 183/6
Перечень автомобильных дорог общего пользования
районного значения Качирского района
№ п/п
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
2
3
1
Автомобильная дорога республиканского значения гр. РФ (на Омск)-Майкапшагай, участок автодороги Павлодар-Железинка
подъезды к:
1.1
село Кызылтан
1,5
1.2
село Байконыс
1,5
1.3
село Тлеубай
20
1.4
ремонтно-механический завод села Песчаное
2,5
1.5
село Песчаное
2,9
1.6
село Карасук
0,7
1.7
село Ынталы
3
1.8
село Теренколь
1
1.9
село Юбилейное
0,5
1.10
село Луговое
3
1.11
село Осьмерыжск
0,5