Качир аудандық мәслихатының (V сайланған L сессиясы) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 шілдедегі № 1/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 тамызда № 5209 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 ақпандағы № 4/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 27.02.2017 № 4/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Качир ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының (V сайланған L сессиясы ) 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/50 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4877 тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарында "Тереңкөл Тынысы" газетінің № 1, 2016 жылғы 14 қаңтарында "Тереңкөл Тынысы" газетінің № 2, 2016 жылғы 6 қаңтарында "Заря" газетінің № 1, 2016 жылғы 14 қаңтарында "Заря" газетінің № 2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3472562" деген сандар "3492562" деген сандармен ауыстырылсын;
"474948" деген сандар "494948" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3485811" деген сандар "3505811" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (L–сессия, V-созыв) от 22 декабря 2015 года № 3/50 "О бюджете Качирского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 29 июля 2016 года № 1/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 августа 2016 года № 5209. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 27 февраля 2017 года № 4/12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 27.02.2017 № 4/12 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата (L-сессия, V-созыв) от 22 декабря 2015 года № 3/50 "О бюджете Качирского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4877, опубликованное 6 января 2016 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 1, 14 января 2016 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 2, 6 января 2016 года в газете "Заря" № 1, 14 января 2016 года в газете "Заря" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3472562" заменить цифрами "3492562";
цифры "474948" заменить цифрами "494948";
в подпункте 2) цифры "3485811" заменить цифрами "3505811";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

6 696
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41 454
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 191
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
38 161
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 563
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 856
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 856
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 793
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 759
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 304
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
96 637
1
Тұрғын үй шаруашылығы
54 054
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 834
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
300
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
12 534
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3 785
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 785
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
645
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
400
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
245
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 859
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 859
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
926
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
926
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
29 005
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіру

6 696
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41 454
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 191
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38 161
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 563
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 856
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 856
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 793
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 759
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
3 304
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
96 637
1
Жилищное хозяйство
54 054
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 834
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
300
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12 534
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3 785
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3 785
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
645
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
400
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
245
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 859
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 859
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
926
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
926
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29 005
072
Строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020