Лебяжі аудандық мәслихатының (V сайланған XLVIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 10/48 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 тамыздағы № 28/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 тамызда № 5222 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 80/13 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 18.04.2017 № 80/13 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының (V сайланған XLVIII кезекті сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 10/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4876 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Акку" газетінің № 2 жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в решение Лебяжинского районного маслихата (XLVIII очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 10/48 "О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 16 августа 2016 года № 28/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 августа 2016 года № 5222. Утратило силу решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 18 апреля 2017 года № 80/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 18.04.2017 № 80/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XLVIII очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 10/48 "О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4876, опубликованное 14 января 2016 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 2) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1835
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2866
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2866
2
Әлеуметтiк көмек
92704
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15937
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15937
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76767
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14236
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4073
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42528
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
501
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15429
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30794
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30794
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21557
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1308
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7929
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
79265
1
Тұрғын үй шаруашылығы
40564
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6584
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6584
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4631
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
631
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2942
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2942
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
26407
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9172
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және (немесе) реконструкциялау

1835
464
Отдел образования района (города областного значения)
2866
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2866
2
Социальная помощь
92704
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15937
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15937
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76767
002
Программа занятости
14236
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4073
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42528
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
501
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15429
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30794
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30794
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21557
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1308
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
7929
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
79265
1
Жилищное хозяйство
40564
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6584
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6584
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4631
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
631
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4000
464
Отдел образования района (города областного значения)
2942
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2942
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26407
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9172
072
Строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020

10858
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
22509
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10942
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11567
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117257
1
Ауыл шаруашылығы
69000
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14504
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14504
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
54496
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12599
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1350
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
40547
6
Жер қатынастары
9897
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9897
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9897
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
38360
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
38360
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38360
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19430
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19430
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19430
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16630
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2800
12
Көлiк және коммуникация
116903
1
Автомобиль көлiгi
114552
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10524
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10524
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

10858
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
22509
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10942
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11567
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117257
1
Сельское хозяйство
69000
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14504
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14504
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
54496
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12599
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1350
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
40547
6
Земельные отношения
9897
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9897
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9897
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
38360
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
38360
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38360
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19430
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19430
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19430
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16630
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2800
12
Транспорт и коммуникации
116903
1
Автомобильный транспорт
114552
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10524
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
10524
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)