Май ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы "Май ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 156/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 22 ақпандағы № 32/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 наурызда № 4996 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 3 шілдедегі № 127/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 03.07.2017 № 127/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 "Мемлекеттік органының Үлгі ережесін бекіту туралы" Жарлығына сәйкес Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы "Май ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 156/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4527 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 маусымдағы № 25 аудандық "Шамшырақ" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Май ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
"Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар" тізбесінде 3) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ысқақова

О внесении изменения в постановление акимата Майского района от 21 мая 2015 года № 156/5 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Майского района"
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 22 февраля 2016 года № 32/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 марта 2016 года № 4996. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 3 июля 2017 года № 127/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 03.07.2017 № 127/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Майского района от 21 мая 2015 года № 156/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Майского района" (заригистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4527, опубликовано 20 июня 2015 года в районной газете "Шамшырак" № 25) следующее изменение:
В Положении о государственном учреждении "Отдел образования Майского района", утвержденном указанным постановлением:
подпункт 3 в перечне "Коммунальные государственные казенные предприятия" исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Данное постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Искакова