Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 1/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 5181 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 02.03.2017 № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған LVI сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 4871 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2016 жылғы 09 қаңтарда № 2 жарияланған) № 1/56 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2275109" деген сандар "2278796" деген сандармен ауыстырылсын;
"2822" деген сандар "2831" деген сандармен ауыстырылсын;
"1915792" деген сандар "1919470" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2275171" деген сандар "2278858" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"14884" деген сандар "14899" деген сандармен ауыстырылсын;
"16934" деген сандар "16919" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-14946" деген сандар "-14961" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "14946" деген сандар "14961" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Ботабай
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(VІ сайланған V (кезектен тыс)
сессиясы) 2016 жылғы 19
шілдедегі № 1/5 шешіміне
1-қосымша
Май аудандық мәслихатының (V
сайланған LVI (кезекті)
сессиясы) 2015 жылғы 24

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 19 июля 2016 года № 1/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июля 2016 года № 5181. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 2 марта 2017 года № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 02.03.2017 № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (LVI (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года за № 4871, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 09 января 2016 года № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2275109" заменить цифрами "2278796";
цифры "2822" заменить цифрами "2831";
цифры "1915792" заменить цифрами "1919470";
в подпункте 2) цифры "2275171" заменить цифрами "2278858";
в подпункте 3):
цифры "14884" заменить цифрами "14899";
цифры "16934" заменить цифрами "16919";
в подпункте 5) цифры "-14946" заменить цифрами "-14961";
в подпункте 6) цифры "14946" заменить цифрами "14961";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии К. Ботабай
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского районного
маслихата (V (внеочередная)
сессия, VI созыв)
№ 1/5 от 19 июля 2016 года
Приложение
1 к решению Майского
районного маслихата
(LVІ (очередная) сессия,