Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/56 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 тамыздағы № 1/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 5212 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 наурыздағы № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 02.03.2017 № 4/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған LVI сессиясы) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 4871 тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2016 жылғы 09 қаңтарда № 2 жарияланған) № 1/56 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2278796" деген сандар "2302006" деген сандармен ауыстырылсын;
"356495" деген сандар "378222" деген сандармен ауыстырылсын;
"2831" деген сандар "2265" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2049 мың теңге;";
2) тармақшасында "2278858" деген сандар "2302068" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Ботабай
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(VІ сайланған VII (кезектен тыс)
сессиясы) 2016 жылғы 17

О внесении изменений и дополнения в решение Майского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 17 августа 2016 года № 1/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 августа 2016 года № 5212. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 2 марта 2017 года № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Майского района Павлодарской области от 02.03.2017 № 4/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (LVI (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 1/56 "О Майском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года за № 4871, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 09 января 2016 года № 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2278796" заменить цифрами "2302006";
цифры "356495" заменить цифрами "378222";
цифры "2831" заменить цифрами "2265";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи основного капитала – 2049 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры "2278858" заменить цифрами "2302068";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии К. Ботабай
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского районного
маслихата (VII (внеочередная)

77818
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24346
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8418
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38680
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
611
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1109
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4654
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20160
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20160
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16033
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
596
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3171
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
85443
1
Тұрғын үй шаруашылығы
28154
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18514
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
18514
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4556
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақта луын ұйымдастыру
2834
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1722
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3084
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3084
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
2000
2
Коммуналдық шаруашылық
35640
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
601
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
601
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

77818
002
Программа занятости
24346
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8418
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38680
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
611
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1109
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4654
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20160
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16033
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
596
021
Капитальные расходы государственных органов
360
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
3171
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
85443
1
Жилищное хозяйство
28154
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18514
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
18514
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4556
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2834
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1722
464
Отдел образования района (города областного значения)
3084
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3084
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2000
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2000
2
Коммунальное хозяйство
35640
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
601
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
601
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)