Май ауданы Кеңтүбек ауылының көшелерінің атауларын қайта атау туралы
Павлодар облысы Май ауданы Кеңтүбек селолық округі әкімінің 2016 жылғы 03 ақпандағы № 01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 наурызда № 4949 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14–бабы 4) тармақшасына сәйкес, Кеңтүбек ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2015 жылғы 2 желтоқсандағы Павлодар облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Кеңтүбек ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Май ауданы Кеңтүбек ауылында:
"Ленин" көшесі "Махмет Қайырбаев" көшесіне;
"Целинная" көшесі "Әлия Молдағулова" көшесіне;
"Комсомольская" көшесі "Бауыржан Момышұлы" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округ әкімі А. Оразалин

О переименовании улиц села Кентубек Майского района
Решение акима Кентубекского сельского округа Майского района Павлодарской области от 03 февраля 2016 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 марта 2016 года № 4949
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Кентубек и на основании заключения областной ономастической комиссии от 2 декабря 2015 года, аким Кентубекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Кентубек Майского района:
улицу "Ленина" на улицу "Махмет Каирбаев";
улицу "Целинная" на улицу "Алия Молдагулова";
улицу "Комсомольская" на улицу "Бауыржан Момышұлы".
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Оразалин