Павлодар ауданы Ефремовка ауылдық округі Ефремовка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Ефремовка ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 1-03-16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 5352 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ефремовка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Ефремовка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Ефремовка ауылдық округінің Ефремовка ауылында "Степная" көшесі "Дмитрий Агеев" көшесіне, "Лесная" көшесі "Тәуелсіздік" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Ефремовка ауылдық
округінің әкімі А. Оразалин

О переименовании улиц села Ефремовка Ефремовского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Ефремовского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 26 декабря 2016 года № 1-03-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 января 2017 года № 5352
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Ефремовка и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, аким Ефремовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Ефремовка Ефремовского сельского округа Павлодарского района улицу "Степная" на улицу "Дмитрия Агеева", улицу "Лесная" на улицу "Тәуелсіздік".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Ефремовского сельского округа А. Оразалин